VIP Sport

7. února 2018 • 05:00

Jágr a spol. vzpomínali na zlaté Nagano: Popili s Buddhou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Měli si co vyprávět! A tak není divu, že se hokejoví šampioni z Nagana při setkání po dvaceti letech rozhodli proložit historky u večeře a nějaké té sklenky či půllitru.Pěkně popořadě. V pondělí odpoledne se zlatí hoši sešli v hokejové Síni slávy. Už při přípitku a autogramiádě pro fanoušky ale bylo jasné, že nezůstane jen u oficialit.
„Určitě někam zajdeme,“ sliboval exobránce Richard Šmehlík (48), jenž žije v zámoří. „Těším se, až s klukama vypnu,“ přizvukoval mu parťák Martin Straka (45).

Jak řekli, tak také udělali. Snad aby nastartovali vzpomínky na japonský triumf, zamířil mančaft i s některými členy tehdejšího realizačního týmu do exotického Buddha baru.

Pařbu na Starém městě ale nijak nepřeháněli. Ostatně to by v přítomnosti manželek některých hokejistů ani nešlo. Jaromír Jágr (45) a spol. místo činu opouštěli takřka shodně už krátce po desáté. Tak kdo ví, třeba si k sobě hoši brzy ještě najdou cestu...

Jágr odešel krátce po desáté hodině.
Jágr odešel krátce po desáté hodině.

Lang na setkání Zlatých hochů z Nagana: Zestárli jsme, je to ale nádherná vzpomínka
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze