VIP Sport

7. února 2018 • 05:00

Jágr a spol. vzpomínali na zlaté Nagano: Popili s Buddhou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Měli si co vyprávět! A tak není divu, že se hokejoví šampioni z Nagana při setkání po dvaceti letech rozhodli proložit historky u večeře a nějaké té sklenky či půllitru.Pěkně popořadě. V pondělí odpoledne se zlatí hoši sešli v hokejové Síni slávy. Už při přípitku a autogramiádě pro fanoušky ale bylo jasné, že nezůstane jen u oficialit.
„Určitě někam zajdeme,“ sliboval exobránce Richard Šmehlík (48), jenž žije v zámoří. „Těším se, až s klukama vypnu,“ přizvukoval mu parťák Martin Straka (45).

Jak řekli, tak také udělali. Snad aby nastartovali vzpomínky na japonský triumf, zamířil mančaft i s některými členy tehdejšího realizačního týmu do exotického Buddha baru.

Pařbu na Starém městě ale nijak nepřeháněli. Ostatně to by v přítomnosti manželek některých hokejistů ani nešlo. Jaromír Jágr (45) a spol. místo činu opouštěli takřka shodně už krátce po desáté. Tak kdo ví, třeba si k sobě hoši brzy ještě najdou cestu...

Jágr odešel krátce po desáté hodině.
Jágr odešel krátce po desáté hodině.

Lang na setkání Zlatých hochů z Nagana: Zestárli jsme, je to ale nádherná vzpomínka
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze