VIP Sport

14. března 2018 • 18:20

Řepka zavzpomínal na zlaté časy: V tomhle dresu jsem dal gól Buffonovi!

Autor:

Příští rok to bude 20 let. Někdejší stoper Tomáš Řepka se nechal vyfotit se svým zarámovaným dresem Fiorentiny, za kterou hrál čtyři sezony. Starý trikot má pro něj velkou hodnotu. Vždyť se mu v něm podařil husarský kousek.V rukách držel Tomáš Řepka zarámovaný dres známého italského klubu a rozvzpomínal se na krásné časy. „Nostalgie. Můj dres z Fiorentiny z roku 1999, se kterým jsme vyhráli Italsky pohár a já ve finále dával gól Buffonovi. Nedám ani neprodám!“ napsal k fotografii na sociální síti bývalý reprezentační stoper.

Dres už ale nevlastní, protože ho věnoval. „Sem tam ho zkontroluj u kamaráda a zavzpomínám,“ uvedl Řepka a dodal, že se brzy do jednoho z nejkrásnějších měst Itálie vydá. „Do Florencie se chystám brzo s kamarádama a Kačkou, letenky koupený, tak se těším na místo, který mám hodně rad,“ prozradil fotbalista.

Řepka (úplně dole vlevo) v dobách, kdy byl hvězdou Fiorentiny
Řepka (úplně dole vlevo) v dobách, kdy byl hvězdou Fiorentiny

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze