VIP Sport

14. března 2018 • 18:20

Řepka zavzpomínal na zlaté časy: V tomhle dresu jsem dal gól Buffonovi!

Autor:

Příští rok to bude 20 let. Někdejší stoper Tomáš Řepka se nechal vyfotit se svým zarámovaným dresem Fiorentiny, za kterou hrál čtyři sezony. Starý trikot má pro něj velkou hodnotu. Vždyť se mu v něm podařil husarský kousek.V rukách držel Tomáš Řepka zarámovaný dres známého italského klubu a rozvzpomínal se na krásné časy. „Nostalgie. Můj dres z Fiorentiny z roku 1999, se kterým jsme vyhráli Italsky pohár a já ve finále dával gól Buffonovi. Nedám ani neprodám!“ napsal k fotografii na sociální síti bývalý reprezentační stoper.

Dres už ale nevlastní, protože ho věnoval. „Sem tam ho zkontroluj u kamaráda a zavzpomínám,“ uvedl Řepka a dodal, že se brzy do jednoho z nejkrásnějších měst Itálie vydá. „Do Florencie se chystám brzo s kamarádama a Kačkou, letenky koupený, tak se těším na místo, který mám hodně rad,“ prozradil fotbalista.

Řepka (úplně dole vlevo) v dobách, kdy byl hvězdou Fiorentiny
Řepka (úplně dole vlevo) v dobách, kdy byl hvězdou Fiorentiny

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze