VIP Sport

26. března 2018 • 15:20

Manželka tenisty Beckera na pláži: v 41 letech a po dítěti má tělo jako modelka!

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má to ale štěstí. Tenisová legenda Boris Becker (50) se může chlubit krásnou manželkou Lilly, která snad ani nestárne. V jedenačtyřiceti letech má stále perfektní postavu, jako v dobách, kdy se živila modelingem. Navíc je po dítěti a dokázala překonat i loňskou manželskou krizi, která naopak její tělo ještě posílilo.V červenci 2017 musel Boris Becker vyhlásit bankrot. Špatná investice ho nestále pouze desítky milionů dolarů, ale málem i manželství. „Museli jsme začít chodit do poradny, kde nám pomohli,“ prozradila nedávno Lilly Beckerová, která nejtěžší chvíle v životě utěšovala vodkou a cigaretami. Pak se ale jednou podívala do zrcadla a rozhodla se konat.

„Řekla jsem si, že vypadám jako ho*no a cítila jsem se jako ho*no. Přestala jsem tak pít vodku a kouřit. Začala jsem cvičit,“ řekla Lilly a jako důkaz, že tomu tak doopravdy je, se předvedla o víkendu v plavkách na pláži v Miami, kde byla se synem Amadeem. Pánové se při pohledu na její vypracované tělo kochali. Dámy jen tiše záviděly.

Tentokrát ale půvabná paní Beckerová neodhodila svršek plavek, jak má ve zvyku. V Evropě se nebojí, ale v puritánské Americe by zbytečně vyvolávala rozruch.

Zatímco manžel pracuje, aby splácel dluhy, paní Beckerová se sluní
Zatímco manžel pracuje, aby splácel dluhy, paní Beckerová se sluní

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud