VIP Sport

26. března 2018 • 15:20

Manželka tenisty Beckera na pláži: v 41 letech a po dítěti má tělo jako modelka!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má to ale štěstí. Tenisová legenda Boris Becker (50) se může chlubit krásnou manželkou Lilly, která snad ani nestárne. V jedenačtyřiceti letech má stále perfektní postavu, jako v dobách, kdy se živila modelingem. Navíc je po dítěti a dokázala překonat i loňskou manželskou krizi, která naopak její tělo ještě posílilo.V červenci 2017 musel Boris Becker vyhlásit bankrot. Špatná investice ho nestále pouze desítky milionů dolarů, ale málem i manželství. „Museli jsme začít chodit do poradny, kde nám pomohli,“ prozradila nedávno Lilly Beckerová, která nejtěžší chvíle v životě utěšovala vodkou a cigaretami. Pak se ale jednou podívala do zrcadla a rozhodla se konat.

„Řekla jsem si, že vypadám jako ho*no a cítila jsem se jako ho*no. Přestala jsem tak pít vodku a kouřit. Začala jsem cvičit,“ řekla Lilly a jako důkaz, že tomu tak doopravdy je, se předvedla o víkendu v plavkách na pláži v Miami, kde byla se synem Amadeem. Pánové se při pohledu na její vypracované tělo kochali. Dámy jen tiše záviděly.

Tentokrát ale půvabná paní Beckerová neodhodila svršek plavek, jak má ve zvyku. V Evropě se nebojí, ale v puritánské Americe by zbytečně vyvolávala rozruch.

Zatímco manžel pracuje, aby splácel dluhy, paní Beckerová se sluní
Zatímco manžel pracuje, aby splácel dluhy, paní Beckerová se sluní

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud