VIP Sport

26. března 2018 • 17:00

Smrt ve velkém vápně! Nejlepší střelec z Chorvatska (†25) zkolaboval na hřišti

Autor:

Patřil k obávaným kanonýrům. Bruno Boban (†25) z třetiligového chorvatského klubu Marsonia byl nejlepším střelcem soutěže. Další branky už ale bohužel nepřidá. Během víkendového zápasu si ve velkém vápně klekl na všechny čtyři a následně se bezvládně zhroutil na trávník. Lékaři už mu nedokázali pomoci.Jako vždy kličkoval v obraně soupeřova týmu a protihráčům tak přidělával vrásky na čele. Bruno Boban se snažil prodrat s míčem do velkého vápna, ale nepodařilo se mu to. Následně si klekl na všechny čtyři končetiny a během pár vteřin se bezvládně zhroutil na trávník. Hra ještě chvíli pokračovala, než k němu přiběhl sudí.

Boban byl velký pohodář a skvělý člověk do fotbalové kabiny
Boban byl velký pohodář a skvělý člověk do fotbalové kabiny

Bobana obklopili fotbalisté z obou týmů a když viděli jeho bezvládné tělo, draly se jim slzy do očí. Sanitka přijela pro Bobana až na hřiště. Lékaři se ho snažili oživovat hodinu, ale jejich pokusy byly marné.

Fotbalistu před kolapsem lehce zasáhl míč do hrudi, ale nevypadalo to, že by byl kontakt tak silný, že by to mohlo vyvolat zástavu srdce. Co zapříčinilo smrt šikovného hráče, bude známo až po pitvě.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud