VIP Sport

26. března 2018 • 17:00

Smrt ve velkém vápně! Nejlepší střelec z Chorvatska (†25) zkolaboval na hřišti

Autor:

Patřil k obávaným kanonýrům. Bruno Boban (†25) z třetiligového chorvatského klubu Marsonia byl nejlepším střelcem soutěže. Další branky už ale bohužel nepřidá. Během víkendového zápasu si ve velkém vápně klekl na všechny čtyři a následně se bezvládně zhroutil na trávník. Lékaři už mu nedokázali pomoci.Jako vždy kličkoval v obraně soupeřova týmu a protihráčům tak přidělával vrásky na čele. Bruno Boban se snažil prodrat s míčem do velkého vápna, ale nepodařilo se mu to. Následně si klekl na všechny čtyři končetiny a během pár vteřin se bezvládně zhroutil na trávník. Hra ještě chvíli pokračovala, než k němu přiběhl sudí.

Boban byl velký pohodář a skvělý člověk do fotbalové kabiny
Boban byl velký pohodář a skvělý člověk do fotbalové kabiny

Bobana obklopili fotbalisté z obou týmů a když viděli jeho bezvládné tělo, draly se jim slzy do očí. Sanitka přijela pro Bobana až na hřiště. Lékaři se ho snažili oživovat hodinu, ale jejich pokusy byly marné.

Fotbalistu před kolapsem lehce zasáhl míč do hrudi, ale nevypadalo to, že by byl kontakt tak silný, že by to mohlo vyvolat zástavu srdce. Co zapříčinilo smrt šikovného hráče, bude známo až po pitvě.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze