VIP Sport

28. března 2018 • 13:04

Jedna Plíšková válí na kurtu, druhá udivuje modelingem: Ségra, ty jsi kočka!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Amerika patří nám! Tenisové sestry Karolína a Kristýna Plíškovy (26) si vychutnávají ovace fanoušků. Zatímco první potvrzuje pověst superstar, druhé tleskají za její modelingový pokus.Za velkou louži Kája s Tyndou necestovaly samy, doprovod jim dělá i slavný fotograf celebrit Ondřej Pýcha. Ten obě dvojčata fotil při minulém turnaji v Indian Wells a první várku snímků s Kristýnou už zveřejnil. A povedly se!

„Focení mě baví. Je to pro nás i trochu odreagování od tenisu, takže nechat se nalíčit a vyrazit udělat fotky do pěkného prostředí je docela zábava,“ smála se o dvě minuty starší z obou dvojčat, které to v kalifornské poušti vážně seklo.

Fandové napjatě čekají, jak dopadnou fotky její slavnější ségry. Šestá hráčka světa jim ale dělá radost i tak – na megaturnaji v Miami válí, v noci se bila o semifinále. Jako přídavek nabídla svým obdivovatelům odměnu – tričko ze speciální edice své vlastní kolekce #AceQueen. „Chcete ho? Vyfoťte se při jakékoliv sportovní aktivitě a sdílejte na sociálních sítích. Nejlepší vyberu a odměním,“ slíbila Karolína.

Kristýnu občas baví zahrát si na modelku.
Kristýnu občas baví zahrát si na modelku.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze