VIP Sport

28. března 2018 • 13:04

Jedna Plíšková válí na kurtu, druhá udivuje modelingem: Ségra, ty jsi kočka!

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Amerika patří nám! Tenisové sestry Karolína a Kristýna Plíškovy (26) si vychutnávají ovace fanoušků. Zatímco první potvrzuje pověst superstar, druhé tleskají za její modelingový pokus.Za velkou louži Kája s Tyndou necestovaly samy, doprovod jim dělá i slavný fotograf celebrit Ondřej Pýcha. Ten obě dvojčata fotil při minulém turnaji v Indian Wells a první várku snímků s Kristýnou už zveřejnil. A povedly se!

„Focení mě baví. Je to pro nás i trochu odreagování od tenisu, takže nechat se nalíčit a vyrazit udělat fotky do pěkného prostředí je docela zábava,“ smála se o dvě minuty starší z obou dvojčat, které to v kalifornské poušti vážně seklo.

Fandové napjatě čekají, jak dopadnou fotky její slavnější ségry. Šestá hráčka světa jim ale dělá radost i tak – na megaturnaji v Miami válí, v noci se bila o semifinále. Jako přídavek nabídla svým obdivovatelům odměnu – tričko ze speciální edice své vlastní kolekce #AceQueen. „Chcete ho? Vyfoťte se při jakékoliv sportovní aktivitě a sdílejte na sociálních sítích. Nejlepší vyberu a odměním,“ slíbila Karolína.

Kristýnu občas baví zahrát si na modelku.
Kristýnu občas baví zahrát si na modelku.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud