VIP Sport

28. března 2018 • 13:04

Jedna Plíšková válí na kurtu, druhá udivuje modelingem: Ségra, ty jsi kočka!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Amerika patří nám! Tenisové sestry Karolína a Kristýna Plíškovy (26) si vychutnávají ovace fanoušků. Zatímco první potvrzuje pověst superstar, druhé tleskají za její modelingový pokus.Za velkou louži Kája s Tyndou necestovaly samy, doprovod jim dělá i slavný fotograf celebrit Ondřej Pýcha. Ten obě dvojčata fotil při minulém turnaji v Indian Wells a první várku snímků s Kristýnou už zveřejnil. A povedly se!

„Focení mě baví. Je to pro nás i trochu odreagování od tenisu, takže nechat se nalíčit a vyrazit udělat fotky do pěkného prostředí je docela zábava,“ smála se o dvě minuty starší z obou dvojčat, které to v kalifornské poušti vážně seklo.

Fandové napjatě čekají, jak dopadnou fotky její slavnější ségry. Šestá hráčka světa jim ale dělá radost i tak – na megaturnaji v Miami válí, v noci se bila o semifinále. Jako přídavek nabídla svým obdivovatelům odměnu – tričko ze speciální edice své vlastní kolekce #AceQueen. „Chcete ho? Vyfoťte se při jakékoliv sportovní aktivitě a sdílejte na sociálních sítích. Nejlepší vyberu a odměním,“ slíbila Karolína.

Kristýnu občas baví zahrát si na modelku.
Kristýnu občas baví zahrát si na modelku.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze