VIP Sport

6. dubna 2018 • 14:38

Charismatem nabitý kouč »Franz« pobláznil Libanon: Tak lítá Straka!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To je celý on, pobláznil i Libanon. Charismatem nabitý kouč František Straka (59) dovádí v klubu Al Ansar. Fanoušků dokonce ukázal, jak létá Fénix!Je to sedmnáctá štace, na které během osmnácti let kariéry působí. V německém Ahlenu ho na chodníku zdravily babičky a po neslavném konci v Egyptě prohlásil: „Zkolaboval kvůli mně facebook, fanoušci brečeli.“

Teď, v Bejrůtu, před »Franzem«  jihnou ženy a šílí muži. Když po zápase směrem k ochozům Municipal Stadium rozpaží ruce jako bájný pták Fénix (stejně jako on vstal Straka už několikrát z trenérského popela) v letu, nastává boží dopuštění pod dohledem v nebezpečné zemi nezbytných ozbrojenců.

Teď by to ještě chtělo, aby to Františkovi nějakou chvíli pod cedry »Paříže blízkého východu« vydrželo. Z posledních pěti mistráků má bilanci 2 – 1 – 2 a trůní s mančaftem na pátém místě dvanáctičlenné libanonské Premier League.

Trenérské štace světoběžníka Františka

ČESKO
Teplice, Sparta, Plzeň, Č. Budějovice, Slavia, Příbram

NĚMECKO
Waldsassen, Wuppertal, Ahlen

SLOVENSKO
Ružomberok, Slovan Bratislava

EGYPT
Ismaily, Smouha

KYPR
OFI Kréta

AUSTRÁLIE
NQ Fury

POLSKO
Arka Gdynia

LIBANON
Al Ansar

Jako bájný pták Fénix. Straka opět vstal s trenérského popela.
Jako bájný pták Fénix. Straka opět vstal s trenérského popela.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud