VIP Sport

15. dubna 2018 • 05:00

Koukalová vzpomíná i vesele: Trapas s vibrátorem a necudný dárek Jágrovi!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je možná až příliš otevřená. Biatlonistka Gabriela Koukalová ve své knize Jiná promluvila o velice intimních tématech. Ale ve své autobiografii zmínila i mnoho veselých historek s tím spojených...Že sportovci si ze sebe umějí dělat srandu, poznala na vlastní kůži i biatlonistka Gabriela Koukalová, kterou si podali její kolegové z reprezentace.

„Když jsem měla narozeniny, kluci z týmu mi dali z legrace těsně před letištní kontrolou balíček. Hodila jsem ho do příručního kufříku, pán u rentgenu mě poznal a při pohledu na monitor se dost divil. Kluci se náramně bavili. V balíčku byl vibrátor,“ prozradila Koukalová.

Gabriela Koukalová vzpomíná na báječnou dovolenou s manželem na Maledivách.
Gabriela Koukalová vzpomíná na báječnou dovolenou s manželem na Maledivách.

Sama biatlonistka má velký smysl pro humor. Vždyť před čtyřmi roky na olympiádě v Soči poslala své kalhotky samotnému Jaromírovi Jágrovi.

„Na olympiádě jsme měli hodně průsvitné kombinézy a já si během závodu neustále vytahovala kalhotky. Řekla jsem v legraci novinářům, že kdybych si je neupravovala, tak jsem mohla být rychlejší. Jágr mi dokonce na Facebook napsal, ať jedu příště naostro a budeme mít zlato. Nalepila jsem mu kalhotky na čtvrtku, dala do obálky a připsala jsem tam, že děkuji za radu a nebudu už je potřebovat. Popřála jsem mu i vše nejlepší k narozeninám,“ popisovala Koukalová, která tehdy ještě ani nechodila s manželem Petrem...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud