VIP Sport

20. dubna 2018 • 05:00

Pokročilé těhotenství exlyžařky Strachové: 38. týden a 15 kilo nahoře

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

S tou radostnou zprávou přišla poprvé v listopadu. Tehdy bývalá lyžařka Šárka Strachová (33) přiznala, že je těhotná. Miminko se má narodit teď na jaře a podle toho nastávající maminka vypadá. Bříško vyšpulené, 15 kilo nahoře, ale očividně si to užívá.Dlouhých patnáct let se věnovala vrcholovému sportu, ale věk přeřadil životní priority Strachové na jinou kolej a momentálně se chystá na to, jak být správným rodičem.

„Je to úžasný pocit. Lidé okolo mě se ptají, jestli mi není špatně. Ale já za celou dobu neměla jediný problém,“ vyprávěla čtyřnásobná medailistka z mistrovství světa Blesku v listopadu.

Těhotenství si užívá, zvyká si na to být bez pravidelných tréninků a stará se o chod kliniky celostní terapie, které šéfuje. „Je to pro mě jedna velká radost a štěstí. A ťukám to na dřevo, protože si uvědomuju, že to není samozřejmost. Vidět, jak ve vás roste nový život, beru jako velký dar a požehnání.“

Tak ať všechno dobře dopadne!

Šárka je ve 38. týdnu a nebrala už 15 kilo.
Šárka je ve 38. týdnu a nebrala už 15 kilo.

První sezona bez lyží? Šárka Strachová (32) je těhotná!
1080p 720p 360p

 

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze