VIP Sport

24. dubna 2018 • 09:35

Byla vůbec těhotná? Kurnikovová má po porodu dvojčat perfektní postavu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To snad ani není pravda. Bývalá tenisová hvězda Anna Kurnikovová (36) loni v prosinci porodila dvojčata Nicholase a Lucy. Partnerka zpěváka Enrique Iglesiase se nyní předvedla po delší odmlce na sociálních sítích a ukázala, jak má dokonale vypracované tělo. Skoro jako by ani nebyla loni těhotná.Stále sexy jako v dobách největší slávy. Anna Kurnikovová si užívá dvojnásobné mateřské lásky. Dvojčata jí dají hodně práce, ale i přesto si stihne pravidelně zacvičit. I díky tomu má ruská diva stále perfektní figuru.

„Ve zdravém těle, zdravý duch,“ napsala na svůj instagramový účet Kournikovová a přidala video, jak trénuje ve fitness. Na záběrech je půvabná blondýnka vidět sice jen zezadu, ale je patrné, že je ve skvělé tělesné kondici. Od loňského roku se Ruska stáhla ze sociálních sítí, kde ji sleduje kolem 6 milionů fanoušků a dopřává si soukromí. Přesto se chtěla fanouškům pochlubit, že je stále přitažlivá.

Kurnikovová předvedla své zadní partie
Kurnikovová předvedla své zadní partie

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze