VIP Sport

8. května 2018 • 11:08

Tenisovou legendu ulovila slovenská kráska: Jsou tady nejlepší holky!

Autor:

Patří k legendám bílého sportu. Americký tenista Mike Bryan se svým dvojčetem Bobem vyhrává v deblu jeden turnaj za druhým a vydělal si na kurtech přes 16 milionů dolarů (440 mil. Kč)! Po rozvodu s manželkou se zamiloval do slovenské modelky Nadi Murgašové a chce v její rodné zemi už navždy zůstat.Je to pro něj ráj na zemi. Mike Bryan strávil týden v zemi své současné partnerky úspěšné slovenské modelky Nadi Murgašové a nemůže si dovolenou vynachválit. „Je tu krásně. Prožil jsem tu nádherný týden a přemýšlím, kdy se sem vrátím i s Naďou. Budu se snažit ji přesvědčit, abychom se sem přestěhovali,“ překvapil rodák z Kalifornie novináře ze slovenského deníku Nový Čas, který s ním dělal rozhovor.

Lázně v Rajeckých Teplicích, kde Američan pobýval, ho uchvátily a nejen ony. „Je tady mnoho saun, přírodní bazény… Připomíná mi to slavný hotel Caesars Palace v Las Vegas! Navíc slovenské dívky jsou nejlepší na světě,“ smál se čtyřicetiletý tenista, který stále objíždí turnaje ATP, kde patří se svým dvojčetem i v jejich věku k těm nejlepším hráčům v deblu.

Mike Bryan se svou Slovenskou Naďou
Mike Bryan se svou Slovenskou Naďou

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze