VIP Sport

8. května 2018 • 11:08

Tenisovou legendu ulovila slovenská kráska: Jsou tady nejlepší holky!

Autor:

Patří k legendám bílého sportu. Americký tenista Mike Bryan se svým dvojčetem Bobem vyhrává v deblu jeden turnaj za druhým a vydělal si na kurtech přes 16 milionů dolarů (440 mil. Kč)! Po rozvodu s manželkou se zamiloval do slovenské modelky Nadi Murgašové a chce v její rodné zemi už navždy zůstat.Je to pro něj ráj na zemi. Mike Bryan strávil týden v zemi své současné partnerky úspěšné slovenské modelky Nadi Murgašové a nemůže si dovolenou vynachválit. „Je tu krásně. Prožil jsem tu nádherný týden a přemýšlím, kdy se sem vrátím i s Naďou. Budu se snažit ji přesvědčit, abychom se sem přestěhovali,“ překvapil rodák z Kalifornie novináře ze slovenského deníku Nový Čas, který s ním dělal rozhovor.

Lázně v Rajeckých Teplicích, kde Američan pobýval, ho uchvátily a nejen ony. „Je tady mnoho saun, přírodní bazény… Připomíná mi to slavný hotel Caesars Palace v Las Vegas! Navíc slovenské dívky jsou nejlepší na světě,“ smál se čtyřicetiletý tenista, který stále objíždí turnaje ATP, kde patří se svým dvojčetem i v jejich věku k těm nejlepším hráčům v deblu.

Mike Bryan se svou Slovenskou Naďou
Mike Bryan se svou Slovenskou Naďou

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud