VIP Sport

28. května 2018 • 20:00

O pokračování Baroše v Baníku rozhodovala i sexy manželka. Co mu řekla?

Autor:
1080p720p360p
Baroš kariéru nekončí
###BLOK-TOP-VIDEA###

Měl to být poslední zápas v lize a vůbec ve vrcholovém fotbale. Útočník Milan Baroš se ale nakonec rozhodl, že bude v kariéře pokračovat i po letošní sezoně a opět v dresu Baníku Ostrava, který se zachránil na poslední chvíli. Co ho nejvíce nalomilo, aby zůstal na trávnících, prozradil v talkshow TIKI-TAKA na O2 TV Sport.Končím! Prohlašoval Baroš nejdříve po posledním zápase, ale stačilo pár hodin a všemu je jinak. „Bavil jsem se o tom se ženou i klukama z kabiny a rozhodl jsem se pokračovat. Uvidím, jak dlouho ještě,“ nastínil útočník a diváci ve studiu mu za jeho rozhodnutí zatleskali.

„Manželka je ráda, že nebudu doma prudit,“ smál se Baroš při otázce, jestli to jeho ženě Tereze a dvěma synům nevadí, že nebude pořád s nimi. V pořadu Tiki Taka pak ještě prozradil, jaké překvapení čeká na hráče Baníku za záchranu v lize.

„Jarek Nohavica nám soukromě zahraje. Mělo to být letos za titul, tak teď je to místo toho za záchranu. Po posledním zápase za námi přišel do kabiny a roztrhal tiket, na kterém měl za 1000 korun vsazeno, že vyhrajeme titul,“ řekl šestatřicetiletý fotbalista.

Baroš kariéru nekončí
1080p 720p 360p

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud