28. února 2018 • 22:17

Program MS ve fotbale 2018: Kompletní rozpis zápasů, hrací dny, play off

Autor:
Reklama
Radost fotbalistů Německa po první brance do sítě Česka
TOP VIDEA
Kanonýr David Lafata končí. Podívejte se na jeho kariéru v kostce Kanonýr David Lafata končí. Podívejte se na jeho kariéru v kostce
 Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku nabídne od 8. června celkem 64 zápasů, ze kterých 8. července vzejde nový světový šampion. Podívejte se na kompletní program zápasů a výsledky MS ve fotbale 2018. Rozpis zápasů ve skupinách, tabulky  i program play off.



Program MS ve fotbale 2018 - základní skupiny     

Den Datum Čas Fáze Zápas Místo ONLINE
Čt 14.6. 17:00 A Rusko - Saúdská Arábie Moskva, Lužniki ONLINE »
15.6. 14:00 A Egypt - Uruguay Jekatěrinburg ONLINE »
15.6. 17:00 B Maroko - Írán Petrohrad ONLINE »
15.6. 20:00  B Portugalsko - Španělsko Soči ONLINE »
So 16.6. 12:00 C Francie - Austrálie Kazaň ONLINE »
So 16.6. 15:00 D Argentina - Island Moskva Otkrytie ONLINE »
So 16.6. 18:00 C Peru - Dánsko Saransk ONLINE »
So 16.6. 21:00 D Chorvatsko - Nigérie  Kaliningrad ONLINE »
Ne 17.6. 14:00 E Kostarika - Srbsko  Samara ONLINE »
Ne 17.6. 17:00 F Německo - Mexiko  Moskva, Lužniki ONLINE »
Ne 17.6. 20:00 E Brazílie - Švýcarsko  Rostov ONLINE »
Po 18.6. 14:00 F Švédsko - Jižní Korea  Nižnij Novgorod ONLINE »
Po 18.6. 17:00 G Belgie - Panama  Soči ONLINE »
Po 18.6. 20:00 G Tunisko - Anglie  Volgograd ONLINE »
Út 19.6. 14:00 H Kolumbie - Japonsko  Saransk ONLINE »
Út 19.6. 17:00 H Polsko - Senegal  Moskva Otkrytie ONLINE »
Út 19.6. 20:00 A Rusko - Egypt  Petrohrad ONLINE »
St 20.6. 14:00 B Portugalsko - Maroko  Moskva, Lužniki ONLINE »
St 20.6. 17:00 A Uruguay - Saúdská Arábie  Rostov ONLINE »
St 20.6. 20:00 B Írán - Španělsko  Kazaň ONLINE »
Čt 21.6. 14:00 C Dánsko - Austrálie  Samara ONLINE »
Čt 21.6. 17:00 C Francie - Peru Jekatěrinburg ONLINE »
Čt 21.6. 20:00 D Argentina - Chorvatsko  Nižnij Novgorod ONLINE »
22.6. 14:00 E Brazílie - Kostarika Petrohrad ONLINE »
22.6. 17:00 D Nigérie - Island Volgograd ONLINE »
22.6. 20:00 E Srbsko - Švýcarsko  Kaliningrad ONLINE »
So 23.6. 14:00 G Belgie - Tunisko Moskva Otkrytie ONLINE »
So 23.6. 17:00 F Jižní Korea - Mexiko Rostov ONLINE »
So 23.6. 20:00 Německo - Švédsko Soči ONLINE »
Ne 24.6. 14:00 G Anglie - Panama  Nižnij Novgorod ONLINE »
Ne 24.6. 17:00 H Japonsko - Senegal  Jekatěrinburg ONLINE »
Ne 24.6. 20:00 H Polsko - Kolumbie Kazaň ONLINE »
Po 25.6. 16:00 A Uruguay - Rusko Samara ONLINE »
Po 25.6. 16:00 A Saúdská Arábie - Egypt Volgograd ONLINE »
Po 25.6. 20:00 B Írán - Portugalsko  Saransk ONLINE »
Po 25.6. 20:00 B Španělsko - Maroko Kaliningrad ONLINE »
Út 26.6. 16:00 C Dánsko - Francie Moskva, Lužniki ONLINE »
Út 26.6. 16:00 C Austrálie - Peru Soči ONLINE »
Út 26.6. 20:00 D Nigérie - Argentina Petrohrad ONLINE »
Út 26.6. 20:00 D Island - Chorvatsko Rostov ONLINE »
St 27.6. 16:00 F Mexiko - Švédsko Jekatěrinburg ONLINE »
St 27.6. 16:00 F Jižní Korea - Německo Kazaň ONLINE »
St 27.6. 20:00 E Srbsko - Brazílie Moskva Otkrytie ONLINE »
St 27.6. 20:00 E Švýcarsko - Kostarika Nižnij Novgorod ONLINE »
Čt 28.6. 16:00 H Japonsko - Polsko Volgograd ONLINE »
Čt 28.6. 16:00 H Senegal - Kolumbie Samara  ONLINE »
Čt 28.6. 20:00 G Panama - Tunisko Saransk ONLINE »
Čt 28.6. 20:00 G Anglie - Belgie Kaliningrad ONLINE »

Skupina A: tabulka, rozpis zápasů, výsledky »

Skupina B: tabulka, rozpis zápasů, výsledky »

Skupina C: tabulka, rozpis zápasů, výsledky »

Skupina D: tabulka, rozpis zápasů, výsledky »

Skupina E: tabulka, rozpis zápasů, výsledky »

Skupina F: tabulka, rozpis zápasů, výsledky »

Skupina G: tabulka, rozpis zápasů, výsledky »

Skupina H: tabulka, rozpis zápasů, výsledky »

Program MS ve fotbale 2018 - play off - osmifinále 

Den Datum Čas Zápas Místo ONLINE
So 30.6. 16:00 1C - 2D (utkání č. 50) Kazaň  
So 30.6. 20:00 1A - 2B (utkání č. 49) Soči  
Ne 1.7. 16:00  1B - 2A (utkání č. 51) Moskva, Lužniki  
Ne 1.7. 20:00 1D - 2C (utkání č. 52) Nižnij Novgorod  
Po 2.7. 16:00 1E - 2F (utkání č. 53) Samara  
Po 2.7. 20:00 1G - 2H (utkání č. 54) Rostov  
Út 3.7. 16:00 1F - 2E (utkání č. 55) Petrohrad  
Út 3.7. 20:00 1H - 2G (utkání č. 56) Moskva, Otkrytie  

Program MS ve fotbale 2018 - play off - čtvrtfinále

Den Datum Čas Zápas Místo ONLINE
6.7. 16:00 Vítěz 49 - Vítěz 50 (č. 57) Nižnij Novgorod  
6.7. 20:00 Vítěz 53 - Vítěz 54 (č. 58) Kazaň  
So 7.7. 16:00 Vítěz 55 - Vítěz 56 (č. 60) Samara  
So 7.7 20:00 Vítěz 51 - Vítěz 52 (č. 59) Soči  

Program MS ve fotbale 2018 - play off - semifinále

Den Datum Čas Zápas Místo ONLINE
Út 10.7. 20:00  Vítěz 57 - Vítěz 58 (č. 61) Petrohrad  
St 11.7. 20:00 Vítěz 59 - Vítěz 60 (č. 62) Moskva, Lužniki  

Program MS ve fotbale 2018 - play off - o třetí místo

Den Datum Čas Zápas Místo ONLINE
So 14.7. 20:00  Poražený 61 - Poražený 62 Petrohrad  

Program MS ve fotbale 2018 - play off - finále

Den Datum Čas Zápas Místo ONLINE
Ne 15.7. 20:00 Vítěz 61 - Vítěz 62 Moskva, Lužniki  

Kompletní zpravodajství z mistrovství světa, reportáže, výsledky, rozhovory, online přenosy »

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H








Klasická verze
Mobilní verze