VIP Sport

6. června 2018 • 15:15

Sáhnete do peněženky? V Česku se draží originální hraný dres Ronalda i s podpisem!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To tu ještě nebylo! Na českém internetovém aukčním serveru se objevila hodnotná fotbalová relikvie. Koupit si můžete originální dres fotbaloví reprezentace Portugalska, ve kterém hrál samotný Cristiano Ronaldo a dokonce ho i podepsal. Překvapí vás i počáteční dražební cena.Přesně 2. září 2011 nastoupili fotbalisté Portugalska v Nikósii proti Kypru v kvalifikaci o mistrovství Evropy 2012, které se hrálo v Polsku a na Ukrajině. Domácí tým tehdy prohrál 0:4 a dva góly dala největší hvězda Portugalců Cristiano Ronaldo.

Právě dres, v němž v tomto utkání hrál, je nyní ke koupi na českém aukčním serveru sportovniaukce.cz. Bonusem je i vlastnoruční podpis od slavného útočníka, jenž o rok později na ME vyřadil jedinou brankou český tým ve čtvrtfinále.

Cena za unikátní portugalský trikot startuje na částce 9900 korun. Pokud někdo vytáhne z kapsy 19 990 korun, může si ho okamžitě koupit.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze