VIP Sport

6. června 2018 • 15:15

Sáhnete do peněženky? V Česku se draží originální hraný dres Ronalda i s podpisem!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To tu ještě nebylo! Na českém internetovém aukčním serveru se objevila hodnotná fotbalová relikvie. Koupit si můžete originální dres fotbaloví reprezentace Portugalska, ve kterém hrál samotný Cristiano Ronaldo a dokonce ho i podepsal. Překvapí vás i počáteční dražební cena.Přesně 2. září 2011 nastoupili fotbalisté Portugalska v Nikósii proti Kypru v kvalifikaci o mistrovství Evropy 2012, které se hrálo v Polsku a na Ukrajině. Domácí tým tehdy prohrál 0:4 a dva góly dala největší hvězda Portugalců Cristiano Ronaldo.

Právě dres, v němž v tomto utkání hrál, je nyní ke koupi na českém aukčním serveru sportovniaukce.cz. Bonusem je i vlastnoruční podpis od slavného útočníka, jenž o rok později na ME vyřadil jedinou brankou český tým ve čtvrtfinále.

Cena za unikátní portugalský trikot startuje na částce 9900 korun. Pokud někdo vytáhne z kapsy 19 990 korun, může si ho okamžitě koupit.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze