VIP Sport

5. června 2018 • 05:00

Jágrova láska Veronika prozradila tajemství: Je hravý i v posteli!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ví se o něm, že je hravý jako kotě. A tuhle vlastnost Jaromír Jágr (46) potvrzuje i v posteli. Otevřeně o tom teď promluvila jeho láska Veronika Kopřivová (27).Jestli jste hned začali myslet na to jedno, tak se nenechte mýlit. Podrobnosti o sexu s hokejovou ikonou přece nebude »Džegrova« holka vyprávět na potkání. Nicméně, vzrušení a adrenalin tady mají své místo!

„Občas hrajeme karty, v poslední době jsme začali luštit křížovky. Takže my si v deset hodin vlezeme do postele a luštíme,“ prozradila Veronika v rozhovoru pro iDnes.cz, jak s Jaromírem tráví večery.

A kdo zná č. 68, ví, že je v těchto věcech stejně soutěživý jako na ledě. Důkazem budiž známá historka, jak jednou v letadle soupeřil s Jaroslavem Bednářem, který z nich rychleji vyluští křížovku, a pak se oba dlouhé měsíce hádali, kdo vyhrál. Kdo asi vítězí v ložnici na Kladně?

Jágrova Veronika a její pozitivní vibrace na Floridě.
Jágrova Veronika a její pozitivní vibrace na Floridě.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze