VIP Sport

5. června 2018 • 05:00

Jágrova láska Veronika prozradila tajemství: Je hravý i v posteli!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ví se o něm, že je hravý jako kotě. A tuhle vlastnost Jaromír Jágr (46) potvrzuje i v posteli. Otevřeně o tom teď promluvila jeho láska Veronika Kopřivová (27).Jestli jste hned začali myslet na to jedno, tak se nenechte mýlit. Podrobnosti o sexu s hokejovou ikonou přece nebude »Džegrova« holka vyprávět na potkání. Nicméně, vzrušení a adrenalin tady mají své místo!

„Občas hrajeme karty, v poslední době jsme začali luštit křížovky. Takže my si v deset hodin vlezeme do postele a luštíme,“ prozradila Veronika v rozhovoru pro iDnes.cz, jak s Jaromírem tráví večery.

A kdo zná č. 68, ví, že je v těchto věcech stejně soutěživý jako na ledě. Důkazem budiž známá historka, jak jednou v letadle soupeřil s Jaroslavem Bednářem, který z nich rychleji vyluští křížovku, a pak se oba dlouhé měsíce hádali, kdo vyhrál. Kdo asi vítězí v ložnici na Kladně?

Jágrova Veronika a její pozitivní vibrace na Floridě.
Jágrova Veronika a její pozitivní vibrace na Floridě.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud