VIP Sport

6. června 2018 • 12:50

Hubená Berdychova Ester v úzkých růžových bikinách: Na léto jsem připravená!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenista Tomáš Berdych (32) se letos na kurtech trápí, zato jeho žena je lepší a lepší. Naposledy Ester (26) ukázala, že je připravena na plavkovou sezonu. Vyfotil svoji fantastickou postavu v růžových bikinách a je to dokonalé!Jako věrná žena je svému tenistovi po boku téměř na každém turnaji. Když si Tomáš jede svoji rutinu, naskočí do vlastního tréninku. Dře, potí se v posilovně, prostě maká, aby byla na tribunách a společenských akcích stále tak atraktivní, jako tomu bylo doposud.

Ester je na léto dokonale připravená!
Ester je na léto dokonale připravená!

Nutno říci, že to Ester jde. Na Instagramu už má 68,5 tisíc zvědavců, kteří denně sledují její život. Fotky z posilovny a kontrola u zrcadla v plavkách je běžnou součástí. A kdo to sleduje podrobně, vidí, že krásná brunetka zraje jako víno.

„Jste připraveni na léto?“ ptá se nesměle u fotky v růžových plavečkách. Snědá barva na těle, sexy dmoucí se tvary ženské krásy, no kdo by odolal? Berdych už si ji prstýnkem a svatbou v Monaku před třemi lety přivlastnil, ostatní se mohou jen mlsně koukat a snít. Tak snad to půjde Tomášovi na hřišti stejně dobře, jako Ester na tom jejím…

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze