VIP Sport

8. června 2018 • 15:44

Díky, Ovečkine, a koukej! Vzrušená fanynka vystavila při finále NHL prsa

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pořádně se odvázala. Fanynka Washingtonu Capitals se dostala do varu, když její tým v pátém finálovém zápase s Las Vegas vyhrál Stanley Cup. Když Alexander Ovečkin bruslil s trofejí nad hlavou kolem tribun, jedna z divaček vytasila ňadra a předvedla je hokejistům.Byla v transu. Fanynku stojící kousek za plexisklem u ledové plochy natolik vzrušila výhra ve finále NHL, že se rozhodla poděkovat hokejistům Washingtonu Capitals. Na krátkých bílých šatech si roztáhla výstřih a světlo světa spatřila její bujná ňadra.

Kapitán týmu Ovečkin si dívky nevšiml, protože měl oči jen pro Stanley Cup, který vyhrál po třinácti letech v NHL. To jeho spoluhráči si nenechali sexy moment ujít. Hned za Ovečkinem bruslil švédský útočník André Burakovsky a rozvášněné divačce za její odvahu zatleskal.

Přidali se i další hráči a dávali dívce palcem nahoru znamení, že je dobrá. Partnerky okukování cizích ňader hráčům určitě odpustí. Vždyť si to za výhru Stanley Cupu zaslouží.

Alexandr Ovečkin si největší úspěch svojí kariéry náležitě užíval
Alexandr Ovečkin si největší úspěch svojí kariéry náležitě užíval

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze