VIP Sport

8. června 2018 • 15:44

Díky, Ovečkine, a koukej! Vzrušená fanynka vystavila při finále NHL prsa

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pořádně se odvázala. Fanynka Washingtonu Capitals se dostala do varu, když její tým v pátém finálovém zápase s Las Vegas vyhrál Stanley Cup. Když Alexander Ovečkin bruslil s trofejí nad hlavou kolem tribun, jedna z divaček vytasila ňadra a předvedla je hokejistům.Byla v transu. Fanynku stojící kousek za plexisklem u ledové plochy natolik vzrušila výhra ve finále NHL, že se rozhodla poděkovat hokejistům Washingtonu Capitals. Na krátkých bílých šatech si roztáhla výstřih a světlo světa spatřila její bujná ňadra.

Kapitán týmu Ovečkin si dívky nevšiml, protože měl oči jen pro Stanley Cup, který vyhrál po třinácti letech v NHL. To jeho spoluhráči si nenechali sexy moment ujít. Hned za Ovečkinem bruslil švédský útočník André Burakovsky a rozvášněné divačce za její odvahu zatleskal.

Přidali se i další hráči a dávali dívce palcem nahoru znamení, že je dobrá. Partnerky okukování cizích ňader hráčům určitě odpustí. Vždyť si to za výhru Stanley Cupu zaslouží.

Alexandr Ovečkin si největší úspěch svojí kariéry náležitě užíval
Alexandr Ovečkin si největší úspěch svojí kariéry náležitě užíval

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze