VIP Sport

8. června 2018 • 15:44

Díky, Ovečkine, a koukej! Vzrušená fanynka vystavila při finále NHL prsa

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pořádně se odvázala. Fanynka Washingtonu Capitals se dostala do varu, když její tým v pátém finálovém zápase s Las Vegas vyhrál Stanley Cup. Když Alexander Ovečkin bruslil s trofejí nad hlavou kolem tribun, jedna z divaček vytasila ňadra a předvedla je hokejistům.Byla v transu. Fanynku stojící kousek za plexisklem u ledové plochy natolik vzrušila výhra ve finále NHL, že se rozhodla poděkovat hokejistům Washingtonu Capitals. Na krátkých bílých šatech si roztáhla výstřih a světlo světa spatřila její bujná ňadra.

Kapitán týmu Ovečkin si dívky nevšiml, protože měl oči jen pro Stanley Cup, který vyhrál po třinácti letech v NHL. To jeho spoluhráči si nenechali sexy moment ujít. Hned za Ovečkinem bruslil švédský útočník André Burakovsky a rozvášněné divačce za její odvahu zatleskal.

Přidali se i další hráči a dávali dívce palcem nahoru znamení, že je dobrá. Partnerky okukování cizích ňader hráčům určitě odpustí. Vždyť si to za výhru Stanley Cupu zaslouží.

Alexandr Ovečkin si největší úspěch svojí kariéry náležitě užíval
Alexandr Ovečkin si největší úspěch svojí kariéry náležitě užíval

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud