VIP Sport

17. června 2018 • 05:00

Luxusní kára pro miminko! Karolína Plíšková už se zařizuje na nový život

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Do míčku nebude mlátit věčně. Však se taky Karolína Plíšková (26) poctivě připravuje na život po tenise. A fanoušky možná překvapí, o čem všem na vrcholu kariéry přemýšlí.Všechno odstartovalo nevinně. Kája v pátek od sponzora vyfasovala zbrusu nový Mercedes GLS za více než 1,9 milionu korun. Říkáte si, kde je problém?

Bývalá světová jednička nemá řidičák! „Ale už mám naplánované první jízdy v autoškole,“ říká odhodlaně. „Přece jen to auto chci někdy mít a vlastně musím mít,“ přiznala Kája, proč se žene do autoškoly.

Karolína Plíšková dostala své první auto, ale ještě neumí řídit
1080p 720p 360p

Kdo by ale čekal, že za volant ji táhne vidina rychlé jízdy, je na omylu. „Jednou budu mít děti, a přece s nimi nebudu jezdit taxíkem,“ překvapila myšlenkami na mateřství. A proč ne?

Se snoubencem manažerem Michalem Hrdličkou (29) má před svatbou a s řidičákem v kapse by nebyl problém v pohodlné káře odvézt po turnaji miminko i s kočárkem na hlídání babičce s dědou.

„Rodiče mám mimo Prahu, takže bych tam mohla kdykoliv zajet,“ maluje si rodačka z Loun. Tak co myslíte, kdy do toho natvrdo praští?

Karolína Plíšková dostala za svůj triumf i luxusní vůz
Karolína Plíšková dostala za svůj triumf i luxusní vůz

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud