VIP Sport

25. června 2018 • 14:56

Rogere, obejmu tě! Modelka Herzigová se tulila k Federerovi po turnaji v Halle

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Předávání cen na německém turnaji v Halle se stalo její každoroční povinností. Česká modelka Eva Herzigová (45) stála na kurtu i letos, kdy objímala vítěze Rogera Federera (36). Toho teď čeká wimbledonská tráva.Litvínovská rodačka oblékla růžový sváteční komplet, předala ceny a rozdávala úsměvy na všechny strany. Puget květin jí pak byl odměnou.

Na zeleném povrchu v Německu doprovázela přípravu na třetí grandslam sezony, která vyšla švýcarskému sympaťákovi dokonale. Ve finále v Halle vyzval Federer chorvatského mladíčka Borna Čoriče, jenž bývalé světové jedničce vzdoroval ze všech sil. První set dovedl do tiebreaku, ale prohrál 8:6. Druhou sadu vyhrál a o titulu musel Švýcar rozhodnout až ve třetím setu.

„Od Borana dobrá práce. Byl lepší v důležitých momentech a hrál extrémně konsistentně. Zasloužil si vyhrát,“ vyzdvihl dvacetinásobný grandslamový vítěz výkon o generaci mladšího borce. „Ale do Londýna pojedu se zdviženou hlavou. Výkony ve Stuttgartu a Halle jsou povzbuzující,“ řekl Roger s úsměvem.

Tak snad mu v bitvě o devátý wimbledonský triumf přinese štěstí i obejmutí od české topmodelky…

Herzigové to klasicky velmi slušelo.
Herzigové to klasicky velmi slušelo.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud