VIP Sport

25. června 2018 • 14:56

Rogere, obejmu tě! Modelka Herzigová se tulila k Federerovi po turnaji v Halle

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Předávání cen na německém turnaji v Halle se stalo její každoroční povinností. Česká modelka Eva Herzigová (45) stála na kurtu i letos, kdy objímala vítěze Rogera Federera (36). Toho teď čeká wimbledonská tráva.Litvínovská rodačka oblékla růžový sváteční komplet, předala ceny a rozdávala úsměvy na všechny strany. Puget květin jí pak byl odměnou.

Na zeleném povrchu v Německu doprovázela přípravu na třetí grandslam sezony, která vyšla švýcarskému sympaťákovi dokonale. Ve finále v Halle vyzval Federer chorvatského mladíčka Borna Čoriče, jenž bývalé světové jedničce vzdoroval ze všech sil. První set dovedl do tiebreaku, ale prohrál 8:6. Druhou sadu vyhrál a o titulu musel Švýcar rozhodnout až ve třetím setu.

„Od Borana dobrá práce. Byl lepší v důležitých momentech a hrál extrémně konsistentně. Zasloužil si vyhrát,“ vyzdvihl dvacetinásobný grandslamový vítěz výkon o generaci mladšího borce. „Ale do Londýna pojedu se zdviženou hlavou. Výkony ve Stuttgartu a Halle jsou povzbuzující,“ řekl Roger s úsměvem.

Tak snad mu v bitvě o devátý wimbledonský triumf přinese štěstí i obejmutí od české topmodelky…

Herzigové to klasicky velmi slušelo.
Herzigové to klasicky velmi slušelo.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze