VIP Sport

25. června 2018 • 14:56

Rogere, obejmu tě! Modelka Herzigová se tulila k Federerovi po turnaji v Halle

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Předávání cen na německém turnaji v Halle se stalo její každoroční povinností. Česká modelka Eva Herzigová (45) stála na kurtu i letos, kdy objímala vítěze Rogera Federera (36). Toho teď čeká wimbledonská tráva.Litvínovská rodačka oblékla růžový sváteční komplet, předala ceny a rozdávala úsměvy na všechny strany. Puget květin jí pak byl odměnou.

Na zeleném povrchu v Německu doprovázela přípravu na třetí grandslam sezony, která vyšla švýcarskému sympaťákovi dokonale. Ve finále v Halle vyzval Federer chorvatského mladíčka Borna Čoriče, jenž bývalé světové jedničce vzdoroval ze všech sil. První set dovedl do tiebreaku, ale prohrál 8:6. Druhou sadu vyhrál a o titulu musel Švýcar rozhodnout až ve třetím setu.

„Od Borana dobrá práce. Byl lepší v důležitých momentech a hrál extrémně konsistentně. Zasloužil si vyhrát,“ vyzdvihl dvacetinásobný grandslamový vítěz výkon o generaci mladšího borce. „Ale do Londýna pojedu se zdviženou hlavou. Výkony ve Stuttgartu a Halle jsou povzbuzující,“ řekl Roger s úsměvem.

Tak snad mu v bitvě o devátý wimbledonský triumf přinese štěstí i obejmutí od české topmodelky…

Herzigové to klasicky velmi slušelo.
Herzigové to klasicky velmi slušelo.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze