VIP Sport

26. června 2018 • 14:51

Útoky na brazilskou reportérku během MS: Sexuální obtěžování řešila rázně!

Autor:

Alkohol, chtíč a uvolněná zábava. Fanoušci si plnými doušky užívají mistrovství světa ve fotbale. Jejich až přílišné rozjařenosti musí čelit mnoho žen u stadionů. Přesvědčila se o tom i brazilská televizní reportérka Julia Guimaraesová, která čelila obtěžování přímo během natáčení v Rusku.Byla vzteky nepříčetná. Televizní reportérka Julia Guimaraesová se rozzuřila, když se jí během živého zpravodajského vstupu snažil políbit dotěrný fanoušek. Novinářka pohotově ucukla a slovně mu vyčinila.

„Nedělej to! Tohle nikdy nedělej ženě, protože se to prostě nedělá! Není to zdvořilé a není to správné,“ křičela na muže Guimaraesová, který se jí začal nesměle omlouvat.

Reportérka stanic TV Globo a SportTV na Twitteru uvedla, že se jí něco podobného doma v Brazílii ještě nestalo, ale na turnaji v Rusku už to bylo podruhé. „Bylo to hrozné a cítila jsem se bezmocná a zranitelná,“ zoufala si Televizní žurnalistka TV Globo a SportTV na Twitteru uvedla, že to v Brazílii nikdy nezažila, ale že se jí během turnaje stalo už podruhé.

„Je to smutné. Nechápu, proč mají někteří lidé pocit, že mají právo něco podobného udělat?“ čílila se novinářka. Paradoxně letos v březnu v Brazílii proběhl seminář, na kterém sportovní žurnalisté řešili problémy se sexuálním obtěžováním při výkonu své práce.

Julia ucukla a nechtěný polibek nedostala
Julia ucukla a nechtěný polibek nedostala

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze