VIP Sport

26. června 2018 • 14:51

Útoky na brazilskou reportérku během MS: Sexuální obtěžování řešila rázně!

Autor:

Alkohol, chtíč a uvolněná zábava. Fanoušci si plnými doušky užívají mistrovství světa ve fotbale. Jejich až přílišné rozjařenosti musí čelit mnoho žen u stadionů. Přesvědčila se o tom i brazilská televizní reportérka Julia Guimaraesová, která čelila obtěžování přímo během natáčení v Rusku.Byla vzteky nepříčetná. Televizní reportérka Julia Guimaraesová se rozzuřila, když se jí během živého zpravodajského vstupu snažil políbit dotěrný fanoušek. Novinářka pohotově ucukla a slovně mu vyčinila.

„Nedělej to! Tohle nikdy nedělej ženě, protože se to prostě nedělá! Není to zdvořilé a není to správné,“ křičela na muže Guimaraesová, který se jí začal nesměle omlouvat.

Reportérka stanic TV Globo a SportTV na Twitteru uvedla, že se jí něco podobného doma v Brazílii ještě nestalo, ale na turnaji v Rusku už to bylo podruhé. „Bylo to hrozné a cítila jsem se bezmocná a zranitelná,“ zoufala si Televizní žurnalistka TV Globo a SportTV na Twitteru uvedla, že to v Brazílii nikdy nezažila, ale že se jí během turnaje stalo už podruhé.

„Je to smutné. Nechápu, proč mají někteří lidé pocit, že mají právo něco podobného udělat?“ čílila se novinářka. Paradoxně letos v březnu v Brazílii proběhl seminář, na kterém sportovní žurnalisté řešili problémy se sexuálním obtěžováním při výkonu své práce.

Brazilská reportérka čelila chlípnému fanouškovi
Brazilská reportérka čelila chlípnému fanouškovi

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud