VIP Sport

5. července 2018 • 14:50

Tenistka Bouchardová zaujala fanoušky: Poslala vzkaz o poklopci podavače míčků

Autor: ,

Umí být v centru pozornosti nejen svými výkony na kurtech. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová pobavila svých 1,7 milionu fanoušků po 1. kole Wimbledonu. Po postupu přes domácí Gabriellou Taylorovou se podělila o zážitek, který narušoval její koncentraci při vítězství 6:0, 4:6, 6:3.Bouchardová nechodila dlouho kolem horké kaše. „Jeden z podavačů míčků měl dnes rozepnutý poklopec. Pokaždé, když mi dával před podáním míče, nemohla jsem si pomoct a na ten poklopec se dívala,“ popsala hráčka, která už ve Wimbledonu hrála finále, ale nyní ji patří až 188. místo ve světovém žebříčku.Co se jí dál honilo hlavou? „Jestli mu o tom mám říct… Měla jsem?“ ptala se Bouchardová.

Každý rok je ve Wimbledonu k vidění 250 podavačů míčků, vybraných ze 700 žadatelů, s průměrným věkem 15 let.

Bouchardová na sociálních sítích zaujala loni i tím, že uzavřela sázku s jedním mladíkem ohledně výsledku utkání Super Bowlu. Jelikož prohrála, musela s ním jít na rande.

 

Úplně vysvlečená tenistka Eugenie Bouchardová
Úplně vysvlečená tenistka Eugenie Bouchardová

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze