VIP Sport

10. července 2018 • 20:15

Štěpánek je táta! Vaidišová porodila holčičku, jaké jí vybrali jméno?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zamilovali se, vzali, rozvedli, znovu se zamilovali, tajně vzali… a teď už mají dítě! Bývalí tenisté Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek se stali rodiči, Nicole před pár dny porodila holčičku Stellu a s přírůstkem do rodiny se teď pochlubili na sociálních sítích.Radek si přitom ještě před pár dny užíval na karlovarském festivalu, kde měl ovšem i pracovní povinnosti. Snad ale porod své Nicole stihnul, jak plánoval… „Určitě budu u porodu a těším se na svou novou roli,“ prozradil Štěpánek ve Varech.

A nemuselo by zůstat jen u jediného přírůstku do rodiny, Radek prý touží po více dětech. „Vím, že to bude s miminkem náročné, ale život bez dětí, když je chcete a můžete mít, by byl smutný,“ hlásil.

V úterý už jako hrdý táta oznamoval celému světu na sociální síti: "6. července v 16:31 se nám život obrátil vzhůru nohama, když jsme poprvé uviděli naši dceru... Zdravá, šťastná a s hlavičkou plnou vlasů je vším co jsme si kdy mohli přát... Vítej na světě Stellinko," napsal Štěpánek na Instagram.

Tak uvidíme, jak se bude divoký příběh lásky dvou tenistů vyvíjet dál... V roce 2010 se vzali, po třech letech se rozvedli, aby se vloni dali opět dohromady. Na konci května pak světu oznámili, že jsou opět svoji.

Tenisový pár Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se radují z narození dcery Stelly
Tenisový pár Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se radují z narození dcery Stelly

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud