VIP Sport

12. července 2018 • 09:17

Fotbalista Sparty Kanga na letišti rozstřelil svůj luxusní mercedes

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bum, prásk! Plechy a plasty se s řinčením bortily. Ne, to v Ruzyni naštěstí nespadl eroplán. Jen tam boural záložník Sparty Guélor Kanga (27).Hravý chlapec z Gabonu vidí na place v mžiku věci, které jiným čutálistům dojdou až za drahný čas, jenže včera zřejmě přehlédl stopku u vozovky. Rozstřelil svůj mercedes o blatník škodovky a hasiči měli pohotovost.

„Jdu zrovna kolem, tak to blejsknu. Jeden z hasičů letiště se na mě usměje a říká "Jé, pan komentátor, rád vás potkávám." Tak to bylo moc milý. Ale já mu říkám: "Nene, to já vás rád potkávám, jste borci a obdivuji vás!" Skvělý, že jsem měl šanci jim to říct osobně!“ napsal na Twitter televizní komentátor formule 1 Tomáš Richtr, který netušil, že vyfotil nehodu fotbalisty Sparty.

Karambol u značky. Kanga obhlížel svůj mercedes, který rozbil o škodovku.
Karambol u značky. Kanga obhlížel svůj mercedes, který rozbil o škodovku.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze