VIP Sport

12. července 2018 • 09:17

Fotbalista Sparty Kanga na letišti rozstřelil svůj luxusní mercedes

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bum, prásk! Plechy a plasty se s řinčením bortily. Ne, to v Ruzyni naštěstí nespadl eroplán. Jen tam boural záložník Sparty Guélor Kanga (27).Hravý chlapec z Gabonu vidí na place v mžiku věci, které jiným čutálistům dojdou až za drahný čas, jenže včera zřejmě přehlédl stopku u vozovky. Rozstřelil svůj mercedes o blatník škodovky a hasiči měli pohotovost.

„Jdu zrovna kolem, tak to blejsknu. Jeden z hasičů letiště se na mě usměje a říká "Jé, pan komentátor, rád vás potkávám." Tak to bylo moc milý. Ale já mu říkám: "Nene, to já vás rád potkávám, jste borci a obdivuji vás!" Skvělý, že jsem měl šanci jim to říct osobně!“ napsal na Twitter televizní komentátor formule 1 Tomáš Richtr, který netušil, že vyfotil nehodu fotbalisty Sparty.

Karambol u značky. Kanga obhlížel svůj mercedes, který rozbil o škodovku.
Karambol u značky. Kanga obhlížel svůj mercedes, který rozbil o škodovku.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze