VIP Sport

20. července 2018 • 18:30

Rozchod cyklisty Sagana s manželkou: Drsná bitva o stovky milionů!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sotva se rozešli, už je prý na řadě rozvod! A hvězda slovenské cyklistiky Peter Sagan (28) může přijít o hodně. V drsné hře o majetek s manželkou Katarínou jsou nemovitosti, auta a hlavně stovky milionů korun!Na jednu stranu si užívá klidnou Tour de France. Pelotonem projíždí v pohodě a vozí se v trikotu pro nejlepšího sprintera nejnáročnějšího závodu planety, triumfoval i v dnešní etapě (VÍCE ČTĚTE ZDE>>>). Na druhou stranu má v hlavě pořádný guláš z rozchodu s manželkou a očekávání, co se stane v blízké budoucnosti. Půjde o hodně!

Jezdec stáje Bora-Hansgrohe si během několika let mezi smetánkou světové cyklistiky vydělal pořádný balík. Jen za poslední tři roky, a to nepočítáme příjmy z reklamy, inkasoval od svého zaměstnavatele zhruba 430 milionů korun. Když do jmění započítáme luxusní auta, byt v Monaku či vilu v Žilině, dostáváme se na astronomickou sumu!

Ve finále to vypadá tak, že dojet francouzský třítýdenní závod bude lehčí, než dohrát rozchod do konce. Vyhraje Sagan i tento spurt?

Příjmy slovenského cyklisty Sagana

Plat v roce: 116,5 milionu korun
Plat v roce: 155,4 milionu korun
Plat v roce: 155,4 milionu korun
Čtyřpokojový byt v Monaku: asi 200 milionů korun
Podíl na zámku v Závodí: 38,9 milionu korun
Luxusní vila v Žilině: 7,7 milionu korun
Sporťák Dodge (na zakázku): 7,1 milionu korun
Porsche 911: 2 miliony
Finance z reklamy (2016-2018): 64,8 milionu korun

Společná cesta hvězdného slovenského cyklisty Petera Sagana a manželky Kataríny je u konce.
Společná cesta hvězdného slovenského cyklisty Petera Sagana a manželky Kataríny je u konce.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze