VIP Sport

31. července 2018 • 05:00

Malá Lucinka? Zapomeňte! Krásná dcera Neumannové už dobývá Ameriku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ve své době byla královnou bílé stopy. Vždyť Kateřina Neumannová (45) před dvanácti lety ovládla olympijské hry v běhu na lyžích. Tehdy k ní v cíli běžela jako první pogratulovat dvouletá Lucinka. Z malé holčičky se stala půvabná mladá dáma, která by mohla být modelkou. Kariéru ale hodlá zasvětit sportu, stejně jako její maminka.Když se společně objevily na večírku k tenisovému turnaji v Praze na Štvanici, mnozí nevěřili, jak už je „malá“ Lucinka velká, a také pohledná. Křivky má jako modelka, ale na přehlídková mola ji máma Kateřina neposílá.

Bývalá úspěšná běžkyně na lyžích chce mít ze své dcery také sportovkyni. Lucie ale na rozdíl od maminky nemusí mrznout na horách. Trénuje totiž intenzivně tenis na Floridě. Kromě toho ve Spojených státech amerických i studuje.

„Běžky mě nebaví. Jednou bych se chtěla živit tenisem,“ řekla nedávno Blesku cílevědomá Lucie. Možná ji už brzy uvidíme jako profesionálku na kurtech.

Kateřina Neumannová s dcerou Lucií.
Kateřina Neumannová s dcerou Lucií.

Kateřina Neumannová: Dcera od hraček skočila do sportovní kariéry
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze