VIP Sport

6. srpna 2018 • 20:46

Plekanec šokoval fanoušky: Konec manželství s Vondráčkovou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Český hokejista Tomáš Plekanec v pondělí odpoledne zaskočil fanoušky nečekanou zprávou. „Já s Lucií (Vondráčkovou) bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat,“ napsal na svém facebooku.Hokejista Montrealu a známá česká zpěvačka se rozchází po sedmi letech manželství, ze kterého mají dva syny Matyáše a Adama.

„Budeme se jim snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči,“ píše Plekanec v prohlášení na facebooku. A prosí fanoušky o klid. „Prosíme o respektování našeho soukromí a toho, že situaci nebudeme více komentovat.“

Pár spolu tvořili od léta 2010, kdy se společně seznámili. Plekanec měl předtím dlouholetý vztah, Vondráčková zase před ním chodila s bývalým krasobruslařem Tomášem Vernerem.

Zkušený reprezentant potvrdil po příletu z mistrovství světa v Dánsku konec v českém národním týmu
Zkušený reprezentant potvrdil po příletu z mistrovství světa v Dánsku konec v českém národním týmu

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4
Klasická verze
Mobilní verze