VIP Sport

21. srpna 2018 • 15:30

Plekanec přiznal vztah s Šafářovou. Vondráčková: Žila jsem s dvojníkem?!

Autor: bko
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hokejista Tomáš Plekanec se poprvé vyjádřil ke svému rozchodu s manželkou Lucií Vondráčkovou. „Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí,“ napsal na Facebooku s tím, že jako manželé nefungovali už téměř dva roky. Zároveň také přiznal začínající vztah s tenistkou Lucií Šafářovou. Na jeho vyjádření následně také na sociální síti zareagovala i jeho stále ještě manželka Lucie Vondráčková.„Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou,“ uvedl Tomáš Plekanec ve svém prohlášení na Facebooku. „Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili,“ dodal hokejista.

Vondráčkovou prý nežili jako manželé už delší dobu. „Každý jsme si žili po svém, při pobytu v Česku jsme se nevídali skoro vůbec. Oběma nám záleželo hlavně na tom, abychom dobře vychovávali naše děti,“ vyzdvihuje pětatřicetiletý útočník. Ten se také pozastavil nad tím, že Vondráčkovou se vyjádřila ve smyslu, jak ji události zaskočily.

Na Tomáše Plekance čekalo po příletu z mistrovství světa milé přivítání
Na Tomáše Plekance čekalo po příletu z mistrovství světa milé přivítání

„Na definitivním rozchodu jsme se dohodli společně, bez emocí, pár dní před tím, než jsem to oznámil na Facebooku. Stejně tak měla po dohodě učinit Lucka. Těžko tím tak mohla být překvapena nebo zaskočena, jak se vyjádřila ve svých televizních rozhovorech,“ uvádí na pravou míru Plekanec a dodává, že zpěvačka chtěla vztah ukončit už před rokem.

„A jak jsem se teď dozvěděl, už měla v Kanadě dohodnutou spolupráci s rozvodovou právničkou a konec našeho manželství a kroky s ním spojené plánovala. Dokonce ve stejný den, kdy jsem vydal dohodnuté prohlášení, už byl na rozvodových papírech její podpis - připojený osobně a originálně v Kanadě,“ přibližuje hokejista a dodává:

„Z toho, že naše manželství nevyšlo, jsem smutný. Zodpovědnost za to neseme oba. A oba se teď budeme snažit, aby to ani v nejmenším nepoznamenalo naše děti. Ty a jejich budoucnost jsou pro mě mnohem důležitější než cokoliv, co se o mně říká nebo píše. I když už s Luckou nebudeme spolu, vždy budeme rodiči dvou úžasných synů Matyáše a Adama. I vzhledem k nim chceme náš vztah řešit dál už jen sami a mimo média. Proto vás všechny prosím o shovívavost a respektování našeho soukromí.“

Vondráčková: Obvinila mě nejdražší osoba

Na „svého stále ještě manžela“ pak zareagovala i Lucie Vondráčková, které se dotklo, že Plekanec zpochybňuje její věrohodnost. „Byla jsem obviněna osobou, která je mi nejdražší, ze lhaní. Následně čtu o svém životě všechno možné. Osočování z nepravdy neumím přejít jen tak,“ napsala zpěvačka na Facebooku s tím, že za vším, co doteď řekla si stoprocentně stojí.

„Mám teď dojem, že jsem celé ty poslední dva roky žila v jedné domácnosti jen s dvojníkem. Pravda je taková, že jsme do letošního června žili jako rodina, se vším všudy,“ kontruje Vondráčková.

„Plnou moc o svém právním zastoupení jsem podepsala za přítomnosti notáře až poté, co vyšel manželův status na facebooku. Až poté, co mi manžel oznámil, že si sám najal rozvodového právníka. A to mu mohu samozřejmě doložit,“ pokračuje zpěvačka a dodává:

„Chápu, že láska může skončit. Tomášovi i jeho teď už přiznané lásce přeji vše dobré v jejich životě i sportovních kariérách. A budu doufat, že dopad toho všeho na naše děti bude co možná nejmenší.“

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud