VIP Sport

23. srpna 2018 • 05:00

Fanynky, smůla... Sparťanský modeman Vácha vybírá kočárek, bude táta!

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na sparťanského »pitbulla« Lukáše Váchu (29) se usmálo tuplované štěstí. Sice zatím jen občas, ale přece zase začal kopat v rudém triku a navíc vybírá kočárek. Bude poprvé táta!Vrabci na letenských střechách si o tom cvrlikali už nějaký čas, ale teď to definitivně prasklo. »Vašon« se na sociální síti pochlubil scénkou z vybírání kočárku a opatřil se všeříkající přelepkou: „Dad“.

Když v 84. minutě ligového zápasu 4. kola Vácha vyběhl v Teplicích na trávník, fanoušci mu aplaudovali, jako kdyby byl Cristiano Ronaldo. Mají ho rádi. A jaké asi teprve muselo být přivítání ve společném hnízdečku v pražském Karlíně!

Vyhlížela ho tam jeho kráska s bříškem v očekávání miminka. Jmenuje se Katka! Je kovaná sparťanka a jako taková se ráda předvádí s klubovými symboly. Je tuze pěkná, jak pánové a dámy jistě vidíte na fotkách. Je něžná, protože se mazlí s Lukášem i s jeho francouzským buldočkem Tonym.

A je také roztomile vtipná. Nějaká znuděná husopaska by si asi na instagram nedala hlášku: „Hlavně si domů nevoď nikoho potetovanýho a už vůbec ne jedináčka, ty jsou nejhorší.... Jasně mami...“

Její milý je totiž módeman vyhlášený svojí »obrazárnou« a nemá sourozence, takže »přesně splňuje« maminčino doporučení! Ale co, láska i kérky přenáší, a třeba spolu budou mít Katka a Lukáš dětí jako smetí...

Lukáš s Katkou na dovolené v Emirátech.
Lukáš s Katkou na dovolené v Emirátech.

Teplice - Sparta: Váchův comeback, po střídání ho vyvolávali letenští fanoušci

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud