VIP Sport

29. srpna 2018 • 15:19

Tenistka se při US Open svlékla na kurtu! Napomenutí od sudího se jí nelíbilo

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Odhalená podprsenka přímo na kurtu tenisového grandslamu US Open? Stalo se! Francouzska Alizé Cornet (28) těsně před startem 3. setu zjistila, že má naruby tričko, tak ho sundala, otočila a chtěla začít. Jenže rozhodčí jí »napálil« napomenutí za porušení kodexu, čili nesportovní chování. To hráčku pořádně dopálilo.Cornet se okamžitě ozvala a pustila se se sudím do řeči. Odvolávala se na to, že nic neprovedla, ale u arbitra nepochodila. Logicky ji napadlo, že mužští kolegové se na hřišti převlékají i několikrát za zápas, během přestávek vysedávají do půl těla a to žádný přestupek není.

Alizé také našla zastání. Na nevídanou situaci okamžitě zareagovala matka bývalé světové jedničky Andy Murrayho, ke které se přidalo pár dalších tenistek. „Po desetiminutové pauze vrátila na kurt, měla obrácené tričko, tak si ho zády ke kurtu otočila. Následovalo napomenutí za porušení kodexu a nesportovní chování,“ napsala a ohradila se, že pro mužskou část se jedná o samozřejmost.

Událost naštvanou Francouzku očividně poznamenala, protože v rozhodující sadě vyhořela. Švédce Johanně Larsson podlehla 2:6 a s posledním grandslamem sezony v New Yorku se rozloučila. Navíc s hodně hořkou příchutí. Aspoň, že fanoušci si přišli na své…

Cornet si všimla, že má naruby tričko...
Cornet si všimla, že má naruby tričko...

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze