VIP Sport

29. srpna 2018 • 15:19

Tenistka se při US Open svlékla na kurtu! Napomenutí od sudího se jí nelíbilo

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Odhalená podprsenka přímo na kurtu tenisového grandslamu US Open? Stalo se! Francouzska Alizé Cornet (28) těsně před startem 3. setu zjistila, že má naruby tričko, tak ho sundala, otočila a chtěla začít. Jenže rozhodčí jí »napálil« napomenutí za porušení kodexu, čili nesportovní chování. To hráčku pořádně dopálilo.Cornet se okamžitě ozvala a pustila se se sudím do řeči. Odvolávala se na to, že nic neprovedla, ale u arbitra nepochodila. Logicky ji napadlo, že mužští kolegové se na hřišti převlékají i několikrát za zápas, během přestávek vysedávají do půl těla a to žádný přestupek není.

Alizé také našla zastání. Na nevídanou situaci okamžitě zareagovala matka bývalé světové jedničky Andy Murrayho, ke které se přidalo pár dalších tenistek. „Po desetiminutové pauze vrátila na kurt, měla obrácené tričko, tak si ho zády ke kurtu otočila. Následovalo napomenutí za porušení kodexu a nesportovní chování,“ napsala a ohradila se, že pro mužskou část se jedná o samozřejmost.

Událost naštvanou Francouzku očividně poznamenala, protože v rozhodující sadě vyhořela. Švédce Johanně Larsson podlehla 2:6 a s posledním grandslamem sezony v New Yorku se rozloučila. Navíc s hodně hořkou příchutí. Aspoň, že fanoušci si přišli na své…

Cornet si všimla, že má naruby tričko...
Cornet si všimla, že má naruby tričko...

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud