VIP Sport

30. srpna 2018 • 08:30

Prsa ven i osahávání! Divoká rozlučka se svobodou manželky olympijského vítěze

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tahle dámská jízda byla hodně divoká! Manželka šestinásobného olympijského vítěze plavce Ryana Lochteho modelka Kayla Rae si společně s kamarádkami udělala dodatečně rozlučku se svobodou. Ženy kromě barů řádily i v hotelovém bazénu na Miami, kde probíhala tak nespoutaná zábava, že jedna z kamarádek nevěsty ukázala odhalená prsa.Americký plavecký šampion Lochte je známý nejen díky svým medailovým úspěchům, ale i průšvihům. Naposledy se nechal nachytat, jak využívá nepovolenou infuzi a dostal koncem července zákaz startu na závodech na dlouhých 14 měsíců.

Dámská partička s manželkou Lochteho v bílých plavkách
Dámská partička s manželkou Lochteho v bílých plavkách

Velké číslo bude i jeho manželka Kayla, kterou si vzal letos v lednu a mají spolu už ročního syna Caidena. Modelka se rozhodla, že v srpnu s kamarádkami vyrazí na svou rozlučku se svobodou, kterou zřejmě nestihla uspořádat před svatbou.

A jak už bývá ve zvyku, staly se z této akce pořádné orgie. Dámy divočily v bazénu, kde se osahávaly, líbaly, tulily se k sobě a jedna z žen dokonce odhalila v bazénu i ňadra. Alkohol zřejmě udělal své...

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze