VIP Sport

30. srpna 2018 • 08:30

Prsa ven i osahávání! Divoká rozlučka se svobodou manželky olympijského vítěze

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tahle dámská jízda byla hodně divoká! Manželka šestinásobného olympijského vítěze plavce Ryana Lochteho modelka Kayla Rae si společně s kamarádkami udělala dodatečně rozlučku se svobodou. Ženy kromě barů řádily i v hotelovém bazénu na Miami, kde probíhala tak nespoutaná zábava, že jedna z kamarádek nevěsty ukázala odhalená prsa.Americký plavecký šampion Lochte je známý nejen díky svým medailovým úspěchům, ale i průšvihům. Naposledy se nechal nachytat, jak využívá nepovolenou infuzi a dostal koncem července zákaz startu na závodech na dlouhých 14 měsíců.

Dámská partička s manželkou Lochteho v bílých plavkách
Dámská partička s manželkou Lochteho v bílých plavkách

Velké číslo bude i jeho manželka Kayla, kterou si vzal letos v lednu a mají spolu už ročního syna Caidena. Modelka se rozhodla, že v srpnu s kamarádkami vyrazí na svou rozlučku se svobodou, kterou zřejmě nestihla uspořádat před svatbou.

A jak už bývá ve zvyku, staly se z této akce pořádné orgie. Dámy divočily v bazénu, kde se osahávaly, líbaly, tulily se k sobě a jedna z žen dokonce odhalila v bazénu i ňadra. Alkohol zřejmě udělal své...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud