VIP Sport

30. srpna 2018 • 15:54

Rozlučka Radka Štěpánka: Na Djokoviče a spol. jsou poslední extra lístky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Chcete být u toho? Máte ještě šanci! Na rozlučkovou exhibici českého tenisového lva Radka Štěpánka (39) jdou do prodeje vstupenky, s nimiž se původně nepočítalo.Pražská O2 arena bude 18. října napěchovaná až po střechu! Dvanáct tisíc lístků zmizelo během jednoho dne, a tak se do prodeje uvolnily původně blokované rezervy. „To byly sektory, se kterými se počítalo, že se vůbec nebudou prodávat. Ale ten zájem je tak obrovskej,“ prozradil tenista Blesku.

Novak Djokovič a Radek Štěpánek jsou velkými kamarády
Novak Djokovič a Radek Štěpánek jsou velkými kamarády

Na webu ticketportal.cz je tak k mání posledních pár stovek lístků, pak už nebude šance na jediné volné místečko! Je nadšený, jak jeho srbský kámoš Djokovič, hlavní parťák pro exhibici, válí, a tak se taky snaží.

„Nesmím se flákat, na kurtu jsem denně. A to je v hale snad čtyřicet stupňů,“ úpěl.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud