VIP Sport

5. září 2018 • 21:00

Další písnička o Jágrovi. Hraje v jejím klipu, je v angličtině, ale z Kladna

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je pro každou srandu. Hokejista Jaromír Jágr se po návratu domů na Kladno nevěnuje jen svému hokejovému klubu. Poslední týdny neodmítá natáčení reklam a nedávno dokonce kývl na netradiční nabídku. Zahrál si v hudebním klipu k písničce, která je o něm.Zřejmě jim nechyběla odvaha. Kladenská skupina The Furnitures s frontmanem Janem Loňkem oslovila hokejistu Jaromíra Jágra, jestli by si nechtěl zahrát v klipu k písničce, která je celá o něm. Slavný útočník příliš neváhal a na nabídku kývl.

Jágr v klipu k písničce Džegr
Jágr v klipu k písničce Džegr

Aktéři klipu se následně dohodli, že se bude natáčet v Jágrových rodných Hnidousích. Hokejové Kladno pak pro klip uvolnilo ještě týmové dresy a hlavně i půvabné roztleskávačky. Nic tedy nebránilo tomu, aby se mohlo točit.

V písni se anglicky zpívá například o návratu Jágra do rodného města či o hokejistově dětství v komunismu. Na celý klip k písni Ďžegr se můžete podívat tady.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze