VIP Sport

12. září 2018 • 05:00

Krásná australská atletka v Česku: sexy taneček v Ostravě, výlet do Prahy

Autor:

Nezapomněla předvést svůj nejslavnější kousek. Australská sprinterka Michelle Jennekeová o víkendu na Kontinentálním poháru v Ostravě před závodem předvedla tradiční sexy taneček. V pondělí pak korzovala Prahou a obdivovala krásy hlavního města České republiky.  V sobotu po druhé hodině přišla její chvíle. Ještě než Jennekeová zaklekla do startovních bloků, začala se s úsměvem na tváři vrtět a poskakovat. Její sexy kroucení obletělo svět poprvé na juniorském mistrovství světa v Barceloně v roce 2012 a na Youtube ho shlédlo skoro 19 milionů lidí. Nyní její předstartovní show spatřili i diváci v Česku.

V samotném závodě už to ale taková sláva nebyla. V disciplíně 100 metrů překážek doběhla do cíle jako poslední. Slavnější než atletickými výkony je právě díky svému sexy tanečku. Když se z Ostravy vrátila do Prahy, stihla si ještě před odletem prohlédnout hlavní město České republiky.

Korzovala po Staroměstském náměstí, kde ji pobavil člověk převlečený do kostýmu pandy a udělala si selfie například i s Pražským hradem. Nakonec zašla v centru do obchodu s čokoládou, kde si jako atletka pořádně zahřešila.

Večer pak na Letišti Václava Havla nastoupila do letadla a vydala se na třicetihodinovou cestu po ose Praha – Dubaj – Sydney. Snad se do Česka Jennekeová ještě někdy vrátí, aby si tu nejen na tartanu pěkně zatancovala.

Jennekeová a její vrtění před startem
Jennekeová a její vrtění před startem

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze