VIP Sport

26. září 2018 • 05:00

Hokejista Pastrňák šokuje na Instagramu: Jeho srdce patří vnadné Švédce?!

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tak to vypadá, že na hokejového multimilionáře Davida Pastrňáka (22) musejí dámy zapomenout! Útočník Bostonu se na Instagramu podělil o fotku se zřejmě novou přítelkyní, Švédkou Rebeccou Rohlsson (23).Snímek je pořízen nejspíš z letní Pastovi dovolené v Česku. Dvojice si udělala výlet do lomu Velká Amerika na Berounsku. Na fotografii se David ukázal s Rebeccou a nad nimi poletují hned tři srdíčka, která na snímek hokejista přidal.

Pro Pastrňáka je Švédsko srdeční záležitostí. Havířovský rodák hrával dvě sezony za Södertälje (2012-2014). Dodnes se tam rád vrací za kamarády, s nimiž vyráží i na dovolené. A tak zůstávalo otázkou času, než se jej pokusí ulovit také nějaká pohledná seveřanka – v tomto případě kráska ze Stockholmu.

Ta v hlavním švédském městě studovala v Královském technologickém institutu a v minulosti pracovala třeba v prodejně s dámským oblečením, jako modelka, nebo hosteska v nočním podniku. Dnes dělá v jedné stockholmské restauraci.

Značka Pastrňák v NHL letí, za Bruins předvádí skvělé výkony a před rokem si díky nim vysloužil tučnou šestiletou smlouvu za 870 milionů Kč. Není divu, že byl o něj mezi ženami obrovský zájem. Zvlášť když byl po rozchodu s Češkou Adélou už dva roky k mání.

Pastrňák má holku, tady je důkaz lásky!
Pastrňák má holku, tady je důkaz lásky!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud