VIP Sport

27. září 2018 • 05:00

Dívčí válka v Plzni! Kráskám z Viktorie konkurují cizokrajné sparťanky

Autor: Petr Němec
###BLOK-TOP-VIDEA###

Válka, bitka, rvačka. Finty, fauly, podfuky. To je už léta ostře sledovaný mač Plzeň – Sparta. Kdyby to šlo, tak tihle dva soupeři by se vyvraždili do desátého kolena, a nic jiného se nedá čekat ani od pátečního duelu. Zraky fandů se stáčejí na západ. Ostře sledovaná ligová řež o body, o slávu a o vztek protivníka vypukne ve Štruncových sadech v 19:00 (vysílá O2 TV Sport, ONLINE na iSport.cz). Podporovat hráče budou i jejich krásné partnerky, kterých je na obou stranách rivalů opravdu hodně. Dodávka krásy

„Určitě to bude hodně takticky svázané utkání, žádný z týmů nebude chtít inkasovat jako první. Kdybych si měl vsadit, moc gólů asi nepadne,“ tuší, že to může být jen jedno velké sveřepé zápolení bez špetky nádhery kapitán Sparty Josef Šural.

Tak se pokusme zápasu tu krásu dodat přes něhu a kouzlo partnerek plejerů obou mužstev. Plzeň, to jsou samé domorodé dámy, jelikož až na Slováka Patrika Hrošovského kopou v základu obvykle jen tuzemci. A holky budou mít své hochy doma. Sparta, to je mezinárodní mančaft, který začíná zápasy většinou s devíti cizinci.

A jejich partnerky budou mít své muže venku. Jak tahle dívčí válka dopadne? Mrkněte fotky rivalek v galeriiv a rozhodněte, které sexy krasavice jsou nejhezčí...

Manželka Jakuba Řezníčka Michaela vychovává s plzeňským útočníkem dceru Vanessku
Manželka Jakuba Řezníčka Michaela vychovává s plzeňským útočníkem dceru Vanessku

ČÍSLA SPECIÁL: Co rozhodne duel Plzně se Spartou? Pravé strany a poslední půlhodina

ČÍSLA 9. KOLA: Stanciu ční nad ostatními. Tetteh vládne ve vzduchu

SESTŘIH: Jablonec - Plzeň 3:0. Demolice mistra, Trávník exceloval

SESTŘIH: Sparta - Liberec 4:1. Letenští v poklidu sestřelili tápající Slovan

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud