VIP Sport

5. října 2018 • 18:25

Slovenská lyžařská hvězda porodila syna. Jméno dostal po tragicky zesnulém kamarádovi

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Konečně se dočkala! Nejlepší slovenská alpská lyžařka Veronika Velez-Zuzulová ve středu večer porodila syna ve francouzském městě Annency, kde žije se svým mužem. Chlapeček dostal jméno po rodinném příteli, který tragicky zahynul.Nezapomněli. Nejlepší přítel manžela slovenské lyžařky Romaina Veleze tragicky zahynul jako pilot vrtulníku. Novopečení rodiče se tak rozhodli, že svého syna pojmenují na počest po něm, a tak dostal jméno Jul.

Malý chlapeček bude mít dvojí občanství. Bude jak Francouz, tak i Slovák po mamince. „S manželem jsme se dohodli, že on bude na synka mluvit svým rodným jazykem a já zase svým, takže odmalička to bude mít doma dvojjazyčné,“ řekla pro slovenský Šport bývalá elitní světová slalomářka, která vyhrála pět závodů Světového poháru a třicetkrát stála na stupních vítězů.

A znovu spolu na bedně. Veronika Velez-Zuzulová (vlevo), Šárka Strachová (vpravo), mezi nimi vítězka Mikaela Schiffrinová.
A znovu spolu na bedně. Veronika Velez-Zuzulová (vlevo), Šárka Strachová (vpravo), mezi nimi vítězka Mikaela Schiffrinová.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud