VIP Sport

9. října 2018 • 15:30

Při loučení s utonulou dcerou byla Millerova žena těhotná, teď porodila chlapce!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl to rok plný té největší bolesti. Lyžařská hvězda Bode Miller se s manželkou Morgan musel vyrovnat s utonutím jejich devatenáctiměsíční dcery Emeline, která se letos v červnu utopila v bazénu u sousedů. O čtyři měsíce později se páru narodil chlapeček.Rodinná tragédie se udála letos 9. června. Morgan Millerová vzala svou malou dcerku Emeline se starším synem Nashem na návštěvu, kde si hráli se syny sousedů. „Děti si nedaleko nás hrály. Náhle se mi zdálo, že je nějaké ticho. Uprostřed konverzace jsem se otočila ke klukům a ptala se jich, kde je Emmy,“ promluvila Millerová o chvílích před hrůzným momentem.

Manželka Bodeho Millera Morgan zveřejnila fotku z resuscitace své dcerky, která později na následky utonutí zemřela...
Manželka Bodeho Millera Morgan zveřejnila fotku z resuscitace své dcerky, která později na následky utonutí zemřela...

Když vyběhla na zahradu, spatřila svou holčičku, jak se obličejem dolů vznáší na hladině. Okamžitě skočila pro dceru a následně ji začala oživovat. Boj o život malé Emeline trval až do druhého dne. Bohužel byla bez kyslíku příliš dlouho…

„Neexistuje den, kdy bych se nemodlila za to, abych měla možnost se do toho dne vrátit a udělat to jinak,“ plakala Morgan, která od té doby se svým mužem upozorňuje rodiče, aby si dávali pozor a měli děti pod dozorem.

Millerová se rozhodla v rámci kampaně zveřejnit na sociálních sítích i srdcervoucí snímek, na němž drží v náručí svou dceru chvíli před smrtí. Málokdo věděl, že manželka slavného lyžaře byla už v tu dobu těhotná.

Nyní čtyři měsíce po utonutí devatenáctiměsíční dcery tak mají opět důvod k radosti. Emeline sice navždy ztratili, ale mají ještě tříletého syna Nashe a teď i dalšího chlapečka, jehož jméno zatím neprozradili. Olympijský vítěz v alpském lyžování má z předešlých vztahů ještě další dvě děti.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud