VIP Sport

11. října 2018 • 05:00

Vím, kde parkuješ! Bijec Chabib po úletu s McGregorem vyhrožoval šéfovi UFC

###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyhrocené přestřelky pokračují. O víkendu Dagestánec Chabib Nurmagomedov způsobil poprask, když po vítězném zápase UFC nad Conorem McGregorem vyvolal hromadnou bitku. Hrozilo mu, že kvůli tomu přijde o mistrovský pás. Nakonec ho dostal, ale přesto pohrozil šéfovi UFC.Když ustala bitka v oktagonu a hledišti, čerstvý šampion UFC v lehké váze Chabib Nurmagomedov se mistrovského pásu ne a ne dočkat. Vedení zápasnické organizace přemýšlelo, jestli si ho Dagestánec po svém zkratu, kdy napadl člena McGregorova týmu v hledišti, vůbec zaslouží.

Khabib Nurmagomedov u auta šéfa UFC Whitea
Khabib Nurmagomedov u auta šéfa UFC Whitea

O titul nepřišel, ale vykoledoval si mastnou pokutu v přepočtu skoro 5,5 milionů korun. „Porazil McGregora před celým světem a titul si plně zaslouží,“ řekl šéf UFC Dana White a pozlacený pás před pozápasovou tiskovou konferencí předal Nurmagomedovi.

Bojovník se o něco později nechal vyfotit, jak se s pásem v ruce na parkovišti opírá o kapotu auta, které vlastní právě White. „Máš štěstí, že jsi mi dal mistrovský pás, jinak bych ti zničil auto. Vím, kde parkuješ,“ vyhrožoval mu přes sociální síť drsný Dagestánec.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud