VIP Sport

11. října 2018 • 05:00

Vím, kde parkuješ! Bijec Chabib po úletu s McGregorem vyhrožoval šéfovi UFC

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyhrocené přestřelky pokračují. O víkendu Dagestánec Chabib Nurmagomedov způsobil poprask, když po vítězném zápase UFC nad Conorem McGregorem vyvolal hromadnou bitku. Hrozilo mu, že kvůli tomu přijde o mistrovský pás. Nakonec ho dostal, ale přesto pohrozil šéfovi UFC.Když ustala bitka v oktagonu a hledišti, čerstvý šampion UFC v lehké váze Chabib Nurmagomedov se mistrovského pásu ne a ne dočkat. Vedení zápasnické organizace přemýšlelo, jestli si ho Dagestánec po svém zkratu, kdy napadl člena McGregorova týmu v hledišti, vůbec zaslouží.

Khabib Nurmagomedov u auta šéfa UFC Whitea
Khabib Nurmagomedov u auta šéfa UFC Whitea

O titul nepřišel, ale vykoledoval si mastnou pokutu v přepočtu skoro 5,5 milionů korun. „Porazil McGregora před celým světem a titul si plně zaslouží,“ řekl šéf UFC Dana White a pozlacený pás před pozápasovou tiskovou konferencí předal Nurmagomedovi.

Bojovník se o něco později nechal vyfotit, jak se s pásem v ruce na parkovišti opírá o kapotu auta, které vlastní právě White. „Máš štěstí, že jsi mi dal mistrovský pás, jinak bych ti zničil auto. Vím, kde parkuješ,“ vyhrožoval mu přes sociální síť drsný Dagestánec.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze