VIP Sport

11. října 2018 • 17:30

Proč si nechce vzít modelku Kobzanovou? Hokejista Frolík promluvil

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsou spolu přes pět let a mají dvě děti. Svatbu ale hokejista Michael Frolík a modelka Diana Kobzanová neplánují. A co víc. Možná veselku ani nikdy mít nebudou. Útočník Calgary Flames nejen o jejich vztahu promluvil v pořadu Česká ulička na O2 TV Sport.Letos na jaře Kobzanová porodila dceru Lily a s Frolíkem má po dceři Elle už druhé dítě. Po pětiletém vztahu se tak nabízí otázka, kdy do toho slavný pár praští a budou vdavky.

„Není to na pořadu dne. Svatba nebyla a asi ani nebude. Je to tak oboustranné. Bavíme se o tom, ale není tam z žádné strany nějaký impuls, tak tomu necháme volný průběh,“ prozradil Frolík, který si v letošní sezoně NHL vydělá 4 miliony dolarů. Za co rád utrácí vydělané peníze?

„Jednou za čas si udělám radost rád, za tu dřinu a něco si koupím. Třeba nějaké lepší hodinky. Mám už troje. Nebo mám rád auta. Teď mám Audi RS7,“ řekl milionář Frolík.

Hokejista Frolík promluvil o svatbě s modelkou Kobzanovou
1080p 720p 360p

Diana Kobzanová s partnerem Michaelem Frolíkem.
Diana Kobzanová s partnerem Michaelem Frolíkem.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze