VIP Sport

16. října 2018 • 15:56

Slovák Tatar ukázal po rozchodu sexy krásku: Nechtěnou miss vystřídala makléřka!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jestli si takhle hledá životní partnerku, tak to musí stát za to! Slovenský hokejista Tomáš Tatar (27) si několik týdnů po rozchodu s krásnou Lucií našel náhradu, kterou si nastěhoval do Kanady. Už ho v Montrealu sleduje z tribuny a posílá mu srdíčka.Uběhl měsíc, co Blesk informoval o tom, že se hokejista Montrealu rozešel s půvabnou slovenskou vicemiss 2013 Lucií Slaninkovou (26). Hubenou blondýnkou, která ho kdysi uhranula. Jenže…!

Stačilo pár týdnů a v Tatarově posteli se roztahuje jiná modelína. Sexy šťabajzna jménem Veronika, navíc realitní makléřka. Holka, která mění barvu vlasů jako její milovaný hokejista v kabině stulpny. Řídí se heslem: „Váhu tvých slov předčí jen síla tvých skutků.“

A že se Tomáš o svoji novou vyvolenou stará jako v bavlnce, dokazují fotky z Instagramu. Lucii rozhodně nezasypával tolika květinami, což ji musí momentálně hodně pít krev. „Je mi super,“ rýpla si na dálku okouzlující Verča.

Tahle kočička se možná časem seznámí také s českou legendou Jágrem . Loni si totiž Tatar a Lucie společně užívali s Jaromírem a Veronikou na lodi nedaleko Las Vegas, kde slovenský forvard působil. Takže nejspíš bude chtít kamarádům svoji luxusní slečnu představit…

Kdo by Veronice odolal?
Kdo by Veronice odolal?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud