VIP Sport

10. listopadu 2018 • 20:00

Co to má v kalhotách?! Mladá hvězda ukázala o hodně víc, než chtěla

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Poprask na sociálních sítích vyvolala fotka fotbalisty Erica Diera (24). Anglický bek z Tottenhamu totiž dost okatě ukázal, co ho „zdobí“ v trenýrkách.Hrát nemůže, protože je zraněný. Tak se alespoň vydal za svými přáteli do Portugalska, kde vyrůstal. Došlo i na dojemné setkání a Eric si udělal snímek se svými bývalými spoluhráči Nanim nebo Carlosem. No a ouha, pod šedými tepláky mu cosi čouhalo.

Dier s Naninm nebo i Carlosem a svou zbraní v teplákách
Dier s Naninm nebo i Carlosem a svou zbraní v teplákách

„Asi se na své kamarády těšil,“ napsal mu komentář k fotce jeho spoluhráč z klubu Jan Vertonghen. Snímek se stal hitem Instagramu. Za jeden den už ho olajkovalo přes 60 tisíc fanoušků, a i proto ho Dier asi jen tak nebude chtít smazat.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud