VIP Sport

21. listopadu 2018 • 13:03

Lyžařka Pauláthová dosáhla v Kanadě vrcholu: Jen v podprsence!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Léčila bolavá záda, jenže kulírování se protáhlo, takže česká lyžařka Kateřina Pauláthová (25) začne sezonu o něco později. Tvrdě ale maká, na soustředění v Kanadě si dává pořádně do těla. Naštěstí se umí kvalitně odreagovat. Třeba tím, že se na vrcholu kopce ukázala v podprsence!Českou reprezentantku provází v posledních letech jedno zranění za druhým, naposledy to byla bolavá záda. Zdravotní problémy se podepsaly na jejích výsledcích, kvůli kterým přišla o důležité body do žebříčku FIS. Vzdát se? To by nebyl styl Pauláthové!

Proto dala do přípravy všechno a jak je jejím zvykem, při té vší dřině má čas i na legrácky. Posledním vtípkem bylo foto na špičce sjezdovky, která ji do úmoru mučí. Čím ji potrestala? Rezignovaně svlékla kombinézu a nabídla sexy výhled všem zahaleným sjezdařům. Stála na kopci jen v bílé podprsence!

„Asi umrznu, uvidíme se na Vánoce,“ vzkazuje olympionička fanouškům z dalekého zámoří. „Začínám odznova, nemám kam spěchat,“ přiznala s nadhledem přítelkyně kajakáře Josefa Dostála. Ovšem udělá všechno proto, aby měla ze sjezdového lyžování zase dobrý pocit, a třeba přijdou i kvalitní výsledky. Kačko, víc takových lákadel!

Kateřina se teď připravuje na sjezdovce v Kanadě.
Kateřina se teď připravuje na sjezdovce v Kanadě.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud