VIP Sport

7. prosince 2018 • 13:30

FOTO: Šampionka Samková s hercem Adamczykem. Vášnivá líbačka i útěk v metru!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývalé partnery hodili za hlavu a lítají v tom až po uši… Snowboardová šampionka Eva Samková (25) randí s hercem Markem Adamczykem (30) a tenhle fotoseriál z jejich úterního sedánku ukazuje, jak moc to mezi nimi jiskří!Olympijská vítězka ze Soči Eva Samková má teď nové zlatíčko, se kterým se umí pořádně pomazlit. Chodí s hercem Markem Adamczykem, který je známý třeba ze seriálů Specialisté a Dabing Street či z loňské vánoční pohádky Nejlepší přítel, kde hrál čerta.

Vyšli si na koncert? Eva Samková a Marek Adamczyk při vášnivém polibku...
Vyšli si na koncert? Eva Samková a Marek Adamczyk při vášnivém polibku...

„Prostě jsme spolu vyrazili na koncert,“ popsal Marek jejich setkání, ale tyhle fotky mluví za všechno. Sraz večer v Lucerně před křtem kapely Monkey Business, pak zamilované pohledy a hlavně vášnivá líbačka ve skrytu na balkoně.

Zamilovaná dvojce pak ještě řádila večer po koncertě v metru, kde oba lítali jako puberťáci v podchodu i na eskalátorech. A hlavně – láskyplně se drželi za ruce. Tak nám nevykládejte, že tohle není láska!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze