VIP Sport

10. prosince 2018 • 13:20

Sekla s volejbalem, září v televizi. Teď Kiki Kolocová nosí v břiše malý zázrak!

Autor: spo
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ukončila sportovní kariéru, ale nudit se nebude. Bývalá plážová volejbalistka Kristýna Hoidarová Kolocová (30) se začala živit jako televizní reportérka a navíc nyní oznámila, že je těhotná. Po odchodu z rozpáleného písku tak rozhodně zahálet nebude.O své dráze po sportovní kariéře měla jasno. Kristýna Hoidarová Kolocová se našla v práci moderátorky a televizní reportérky. Během olympijských her v Brazílii před dvěma lety už spolukomentovala pro Českou televizi zápasy v plážovém volejbalu.

Kristýna Hoidarová Kolocová čeká miminko
Kristýna Hoidarová Kolocová čeká miminko

Letos začala moderovat různé společenské akce a ještě přijala práci reportérky magazínu Sport Star na televizi Prima. Z velkého nasazení bude ale muset brzy ubrat.

„Už pár týdnů nosím v břiše náš malinkatý zázrak. Jsem z toho všeho trochu nervózní, zároveň moc zvědavá a hlavně šťastná!“ svěřila se Kiki, která si před dvěma roky vzala Martina Hoidara a letos v srpnu ukončila bohatou kariéru.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud