VIP Sport

20. prosince 2018 • 14:20

To byl mejdan! Šéf rozhodčích Chovanec se svlékl na ulici

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na dohled Pražského hradu. Vánoční večírek fotbalových »generálů« byl ve středu večer na lukrativní adrese, v Martinickém paláci. Šéf rozhodčích Jozef Chovanec (58) se ale zdržel jen hodinu! Společenské akce nejsou jeho libůstkou.V 17:55 do paláce přišel, přesně o šedesát minut později ho opustil. Očividně měl naspěch, což mu ale nezabránilo, aby dal v prosincovém chladu na obdiv svoje mužné tělo. U kufru svého auta bleskově měnil košili za pohodlnější tričko a svetr. Vánoční mecheche ho evidentně moc nechytlo. Jako by si řekl ono klasické: „Na chvíli se tam prostě ukázat musím.“

To ostatní si předčasného ježíška užívali podstatně déle. Na párty nechyběli místopředseda asociace a nejvlivnější muž českého fotbalu Roman Berbr ani oficiální svazový šéf Martin Malík. A dorazil i kouč Jaroslav Šilhavý, který u reprezentace v září nahradil Karla Jarolíma.

Dárek dostal už na začátku prosince, kdy mu los do kvalifikační skupiny o Euro 2020 přiřkl vysněnou Anglii (a k ní Bulharsko, Černou Horu a Kosovo). „Cílem je jednoznačně postup,“ vyřkl následně.

Včera si na něj s ostatními mohl připít…

Jozef Chovanec se na fotbalové party moc dlouho nezdržel. Po hodině spěchal pryč. U auta jen stihl rychlý striptýz, aby se z košile převlékl do pohodlnějšího trička.
Jozef Chovanec se na fotbalové party moc dlouho nezdržel. Po hodině spěchal pryč. U auta jen stihl rychlý striptýz, aby se z košile převlékl do pohodlnějšího trička.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud