VIP Sport

24. prosince 2018 • 04:30

Co chtějí sportovci k Vánocům? Zdraví, šampon i vyhrát Euro Hockey Tour

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co letos přinese Ježíšek nejlepším českým sportovcům pod stromeček, zatím ještě nevíme, zato víme, co si fotbalista Jan Berger (63), plavkyně Barbora Seemanová (18), hokejista Jiří Novotný (35) a spol. pod jehličnanem přejí najít.Ti dříve narození už o hmatatelném daru moc nepřemýšlejí. Mají jiné priority. „Přeju si, abych byl zdravý a ještě si do konce života užil trošku let,“ začal lehce pesimisticky Berger, bývalý fantastický záložník Dukly či Sparty.   

O pětačtyřicet let mladší Seemanová ukázala svoji skromnost. Pro ni musí být radost nakupovat. „Chtěla bych ponožky a šampon, protože to je u mě nejvíc spotřební věc,“ smála se nejlepší juniorka Česka.

Jakou pohádku mají čeští sportovci nejraději? S čerty nejsou žerty, ale i Anděl páně
720p 360p

Originální dárek vyhlíží dlouholetá opora hokejové reprezentace Jiří Novotný. „Přeji si zdraví mé rodiny. A vyhrát Euro Hockey Tour,“ tvrdil. Má to jeden háček; stromeček bude muset nechat v obýváku až do 5. května, kdy série národů Finska, Švédska, Ruska a Česka vygraduje.

Gabriela Koukalová: Poznala jsem realitu. Někteří lidé mě zklamali
1080p 720p 360p

Gabriela Koukalová dorazila na setkání před Sportovcem roku s divokým vzorem
Gabriela Koukalová dorazila na setkání před Sportovcem roku s divokým vzorem

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud