VIP Sport

24. prosince 2018 • 04:30

Co chtějí sportovci k Vánocům? Zdraví, šampon i vyhrát Euro Hockey Tour

Autor: rau
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co letos přinese Ježíšek nejlepším českým sportovcům pod stromeček, zatím ještě nevíme, zato víme, co si fotbalista Jan Berger (63), plavkyně Barbora Seemanová (18), hokejista Jiří Novotný (35) a spol. pod jehličnanem přejí najít.Ti dříve narození už o hmatatelném daru moc nepřemýšlejí. Mají jiné priority. „Přeju si, abych byl zdravý a ještě si do konce života užil trošku let,“ začal lehce pesimisticky Berger, bývalý fantastický záložník Dukly či Sparty.   

O pětačtyřicet let mladší Seemanová ukázala svoji skromnost. Pro ni musí být radost nakupovat. „Chtěla bych ponožky a šampon, protože to je u mě nejvíc spotřební věc,“ smála se nejlepší juniorka Česka.

Jakou pohádku mají čeští sportovci nejraději? S čerty nejsou žerty, ale i Anděl páně

Originální dárek vyhlíží dlouholetá opora hokejové reprezentace Jiří Novotný. „Přeji si zdraví mé rodiny. A vyhrát Euro Hockey Tour,“ tvrdil. Má to jeden háček; stromeček bude muset nechat v obýváku až do 5. května, kdy série národů Finska, Švédska, Ruska a Česka vygraduje.

Gabriela Koukalová: Poznala jsem realitu. Někteří lidé mě zklamali

Gabriela Koukalová dorazila na setkání před Sportovcem roku s divokým vzorem
Gabriela Koukalová dorazila na setkání před Sportovcem roku s divokým vzorem

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud