VIP Sport

26. prosince 2018 • 20:20

Užil si sex s českou zpěvačkou. Teď řádí Usain Bolt s drobnou prsaticí!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ložnicí mu prošly desítky a možná i stovky žen. Fenomenální sprinter Usain Bolt si rád zaběhne za něžným pohlavím. V minulosti několik týdnů chodil s českou zpěvačkou a modelkou Karolínou Krézlovou, kterou měl i u sebe na Jamajce. Teď už je ale přes dva roky věrný své krajance, jež ho učarovala obdařeným dekoltem i kulatou zadnicí.Sportovní legenda Usain Bolt se po ukončení kariéry věnuje plnění reklamních smluv, z nichž mu plynou desítky milionů dolarů ročně. Navíc se o něm vědělo, že si rád užívá života. Pro mnohé dívky tak šlo o senzační partii.

Kasi je sice drobná, ale zase je velice obdařená
Kasi je sice drobná, ale zase je velice obdařená

Slečny ale mají už řadu měsíců smůlu. Usain se totiž zakoukal do 157 centimetrů narostlé Kasi J. Bennettové, jež osminásobného olympijského vítěze okouzlila nejen svým šarmem, ale i vnady. Že je na svou postavu Kasi náležitě pyšná předvedla například nyní před koncem roku.

Na společenskou akci vyrazila s Boltem v šatech, které spíš odhalovaly, než zahalovaly. Kasi je pořádné číslo a právě tohle má stále ještě nejrychlejší muž planety rád.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud