VIP Sport

26. prosince 2018 • 20:20

Užil si sex s českou zpěvačkou. Teď řádí Usain Bolt s drobnou prsaticí!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Ložnicí mu prošly desítky a možná i stovky žen. Fenomenální sprinter Usain Bolt si rád zaběhne za něžným pohlavím. V minulosti několik týdnů chodil s českou zpěvačkou a modelkou Karolínou Krézlovou, kterou měl i u sebe na Jamajce. Teď už je ale přes dva roky věrný své krajance, jež ho učarovala obdařeným dekoltem i kulatou zadnicí.Sportovní legenda Usain Bolt se po ukončení kariéry věnuje plnění reklamních smluv, z nichž mu plynou desítky milionů dolarů ročně. Navíc se o něm vědělo, že si rád užívá života. Pro mnohé dívky tak šlo o senzační partii.

Kasi je sice drobná, ale zase je velice obdařená
Kasi je sice drobná, ale zase je velice obdařená

Slečny ale mají už řadu měsíců smůlu. Usain se totiž zakoukal do 157 centimetrů narostlé Kasi J. Bennettové, jež osminásobného olympijského vítěze okouzlila nejen svým šarmem, ale i vnady. Že je na svou postavu Kasi náležitě pyšná předvedla například nyní před koncem roku.

Na společenskou akci vyrazila s Boltem v šatech, které spíš odhalovaly, než zahalovaly. Kasi je pořádné číslo a právě tohle má stále ještě nejrychlejší muž planety rád.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud