VIP Sport

3. ledna 2019 • 17:45

Děs i smích! Skokan to pod můstkem neubrzdil, udělal salto přes bariéru

Tahle scéna vyděsila diváky pod můstkem. Sabiržan Muminov se jim při tréninku na závod Turné čtyř můstků v Innsbrucku postaral o pár vteřin hrůzy. Čtyřiadvacetiletý Kazach neodhadl rychlost při dojezdu a skončil vzhůru nohama za bariérou. Nečekané salto nakonec všechny spíš pobavilo, Muminovovi se nic nestalo.Skokan měl štěstí v neštěstí. O pár minut později byl na nohou a mohl opustit cílový prostor po svých. Nic mu nebránilo nastoupit do kvalifikace, tam se ale prezentoval skokem dlouhým jen 92,5 metru (druhý Roman Koudelka skočil 124,5 metru) a obsadil 62. místo, daleko za postupem.

Kazašský skokan Sabiržan Muminov nezvládl dojezd při tréninku na závod Turné čtyř můstků v Innsbrucku a letěl přes bariéru.
Kazašský skokan Sabiržan Muminov nezvládl dojezd při tréninku na závod Turné čtyř můstků v Innsbrucku a letěl přes bariéru.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud