VIP Sport

11. ledna 2019 • 05:00

Nadávky, řev i kopance! Otec tenistky Cibulkové to schytal od řidičky, kterou naboural

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sněžilo, teplota pod nulou, přesto bylo otci slovenské tenistky Dominiky Cibulkové v úterý pořádné horko. V centru Bratislavy totiž se svým Mercedesem na kluzké vozovce před křižovatkou nedobrzdil a vrazil do vozu dámě, jež z nehody chytil amok.Brzy bylo rušno. A to hlavně kvůli ječáku poškozené! „Dostal jsem smyk a naboural do paní v autě přede mnou. Měla asi slabou chvilku, možná na ni dolehly Vánoce, nebo stres… Nevím. Začala na mě křičet, vřískat, kopala mi do auta,“ popisoval střet pro web Šport24.sk Cibulka.

Otec tenistky Dominiky Cibulkové Milan čelil ataku agresivní ženy, které předtím naboural auto
Otec tenistky Dominiky Cibulkové Milan čelil ataku agresivní ženy, které předtím naboural auto

Celou dramatickou scénu natočil náhodný svědek. Hysterická žena dala otci slavné tenistky co proto. Verbální útok div neokořenila i tím fyzickým. „Nevěděl jsem, jestli ji mám utišit, nebo na ni začít taky křičet. Zkrátka to byla nepříjemná situace,“ přiznal Cibulka.

O uklidnění vyhrocené situace se postarali až strážci zákona. „Lidi přivolali policii, která ji zpacifikovala. Událost jsme sepsali, dostal jsem pokutu a to je všechno,“ pokračoval. „Udělal jsem chybu, nedobrzdil jsem. Auto bylo pojištěné, takže se to bude řešit přes pojišťovnu,“ dodal Cibulka po nezáviděníhodné scénce.

Šport24.sk: Milan Cibulka naboural ženu, která mu to dala přímo na ulici pořádně sežrat

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud