VIP Sport

17. ledna 2019 • 15:20

Opilý sudí, který v Příbrami běhal za lajnou jako kašpar, má nový džob. Neuvěříte, co dělá!

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Exšéf svazu Miroslav Pelta (54) se musí štípnout do tváře, aby uvěřil. Rozhodčí-opilec, kterého navěky vyhnal z řad FAČR, je zpátky, a dokonce opět dělá předsedu Okresního fotbalového svazu Trutnov.To je ten doveda Marek Pilný (45), co se při ligovém mači Příbram – Slavia v květnu 2016 ztřískal jako mužik. Byla z toho celosvětová hanba české kopané.

Když tenkrát Pelta viděl, jak se Pilný v roli čtvrtého sudího válí u lajny a jak ho zmuchlaného vleče ochranka z placu, zuřil. „Řekl jsem, že je škoda, že nemáme paragraf na trest smrti, ale jen doživotí. To znamená ztráta členství ve FAČR. Ti dva, co byli napití, pro nás už neexistují,“ vynesl ortel.

Zatímco brankový arbitr Jiří Jech, jenž tehdy zmožen tullamorkou vybočil z normálu tím, že se vymočil přímo na hřišti, už nikde nefiguruje, Pilný je usazený v nové funkci.

Už v září 2017 mu strahovský výkonný výbor vrátil členství a »rehabilitační« dílo dokonala teď 12. ledna Valná hromada Okresního fotbalového svazu Trutnov. Tamní bafuňáři z 39 klubů si Pilného zvolili do svého čela.

Že vám to hlava nebere? Vysvětlení jsou dvě. Buď je pilný jako včelička, nebo přišel příkaz shůry. Vyberte si. Tak takhle my si tady v Berbrstánu rozvědčíka StB žijeme! A kde je Pelta? Ten trčí v Jablonci s obviněním z korupce a ze švindlu se státními dotacemi na krku…

Opilý rozhodčí v Příbrami! Podívejte se, co všechno Pilný vyváděl

Šílené VIDEO: Opilého sudího v Příbrami museli držet, aby nezlobil

Další VIDEO opilého sudího: Bodyguard ho vedl do kabiny, slávisté padali smíchy
 
Šílené VIDEO: Opilého sudího v Příbrami museli držet, aby nezlobil
Šílené VIDEO: Opilého sudího v Příbrami museli držet, aby nezlobil

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud