VIP Sport

2. února 2019 • 05:00

Samice, dříčka i krásná Slovenka! NEJ snowboarďačky a lyžařky na MS

Autor:
 • Tyhle krásky závodí na mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu...Tyhle krásky závodí na mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu...FOTO:

  Odvážné, šikovné a ještě sexy! Na mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu v americkém Utahu bude o medaile bojovat řada závodnic. Některé z nich jsou ale tak žhavé, až pod nimi taje sníh. Kdo se dostal mezi nejkrásnější lyžařky a snowboarďačky podle deníku Sport?

  Medlová miluje zimu, ale i sluníčko
  Medlová miluje zimu, ale i sluníčko

  NEJ snowboarďačky a lyžařky na MS v Utahu: Lvice ze Švýcarska, hvězdná Slovenka i Samková!
  720p 360p

 • Eva Samková (25) - snowboradcross

  Namalují jí tradičně pod nos fixou knírek pro štěstí a pustí se do zrádné trati. „Holky jsou na závodech namalované a vypadají moc dobře a já tam chodím v cíli taková ušmudlaná s černou šmouhou pod nosem,“ smála se olympijská vítězka ze Soči a bronzová medailistka z Pchjongčchangu, která je už na pátém mistrovství světa.

  Eva Samková má po úspěchu v Pchjongčchangu za odměnu vlastní plechovku se svou fotkouEva Samková má po úspěchu v Pchjongčchangu za odměnu vlastní plechovku se svou fotkou

 • Sanna Lüdiová (32) - skicross

  Lvice. Blonďatá Švýcarka se posledních pět let trápí se zdravotními problémy. Zlomeniny, zranění kolen, potrhané vazy a záhadné virové onemocnění. Přesto se Sanna nevzdala a vrátila se na svahy. V probíhající sezoně patří do nejlepší desítky ve Světovém poháru a na šampionátu v USA pošilhává i po medaili. Byla by to pro ni velká odměna za neskutečnou dřinu.

  Dře na sobě. Sanna Lüdiová patří mezi nejlepší skikrosařkyDře na sobě. Sanna Lüdiová patří mezi nejlepší skikrosařky

 • Chloe Kimová (18) - halfpipe, slopestyle

  Americká superstar. Chloe je olympijskou vítězkou z Pchjongčchangu v halfpipe a stala se velkou celebritou. Pětkrát dokázala vyhrát i prestižní olympiádu extrémních sportů X-Games. Magazín Forbes ji zařadil do elitní skupiny třiceti slavných osobností, kterým ještě nebylo třicet let. Podepsala několik dlouholetých lukrativních kontraktů. 

  Snowboardová superstar Chloe Kimová na červeném koberci...Snowboardová superstar Chloe Kimová na červeném koberci...

 • Klaudia Medlová (25) - halfpipe, slopestyle

  Stálice mezi freestylovými snowboardistkami. Slovenská kráska před čtyřmi lety získala na mistrovství světa bronz ve slopestylu a bez šancí není ani na letošním šampionátu. Klaudia v minulosti utrpěla během závodů několik vážných zranění, ale vždy se dokázala vrátit zpět a bojovat s těmi nejlepšími. 

  Krásná Klaudie Medlová si pořádně natlouklaKrásná Klaudie Medlová si pořádně natloukla

 • Jelizaveta Salichovová (23) - alpský snowboarding

  Talentovaná alpská snowboardistka před třemi lety vyhrála juniorský šampionát. Zatím se ale Rusce příliš nedaří přechod mez dospělé a ve Světovém poháru se potácí kolem třicátého místa. Podaří se rodačce z Ufy vystřelit vzhůru na šampionátu v Utahu? 

  Jelizaveta Salichovová na větší úspěch v alpském snowboardingu teprve čekáJelizaveta Salichovová na větší úspěch v alpském snowboardingu teprve čeká

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud